دانلود کتاب صوتی چگونه به صدای درون خود گوش کنیم

  • از: جول اوستین
  • راوی: نازنین آذرسا
  • ناشر صوتی: آذرسا
  • ۱۳ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب صوتی چگونه به صدای درون خود گوش کنیم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی چگونه به صدای درون خود گوش کنیم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی چگونه به صدای درون خود گوش کنیم

کتاب صوتی چگونه به صدای درون خود گوش کنیم اثر جول اوستین، به شما می‌آموزد که چگونه به صدای درون‌تان اعتماد کنید و براساس صدای درون خود عمل کنید.

بسیاری از ما قادریم ندای درونمان را بشنویم، اما تعداد کمی از ما درکش می‌کنیم و حتی عده‌ی کمتری یاد گرفته‌ایم که به آن اعتماد کنیم و فقط به چیزهایی اعتماد می‌کنیم که ذهن منطقی ما آن را درست می‌داند و تجربه کرده است.

گاهی لازم است محدوده‌ی امن همیشگی‌تان را ترک کنید و وارد قلمرو دست نخورده‌ی الهامات درون‌تان شوید. چیزی که کشف می‌کنید شگفت‌انگیز خواهد بود؛ چیزی که به آن می‌رسید خود واقعی و زیبایی حقیقی‌تان است.

در بخشی از کتاب صوتی چگونه به صدای درون خود گوش کنیم می‌شنویم:

ما همانطور که با گوش‌های فیزیکی‌مان می‌توانیم بشنویم با گوش‌های درونی‌مان نیز می‌توانیم بشنویم. خداوند مثل آنچه که در فیلم‌ها می‌بینیم معمولاً با صدای بلند با ما صحبت نمی‌کند. او از طریق روح‌مان با ما صحبت می‌کند. خیلی وقت‌ها خداوند چیزهایی را به ما می‌گوید که با آنچه که ما با چشم‌هایمان می‌بینیم، تناقض دارد. مثلا ممکن است دچار یک بیماری شده باشید که به نظر می‌رسد هیچوقت امکان ندارد شفا پیدا کنید.

شما یک صدایی را می‌شنوید که می‌گوید: شما به زودی خوب می‌شوید، شما یک فرد کامل و قوی هستید. ممکن است درگیر یک سری مشکلات مالی باشید که به نظر می‌رسد قرار نیست پیشرفتی را مشاهده کنید.

شما یک صدایی را می‌شنوید که می‌گوید: شما مورد رحمت قرار گرفته‌اید و موفق خواهید شد و بیشتر از نیازتان به دست خواهید آورد… تمام این‌ها دقیقا مخالف چیزهایی هستند که در ظاهر می‌بینید اما خداوند شما را به آنچه که قبل از این اتفاق‌ها بودید، فرا می‌خواند.

فهرست مطالب

۳۹ دقیقه
چگونه به صدای درون خود گوش کنیم
 ۳۸ دقیقه، ۵۴ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۶۰۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

راهنمای دانلود کتاب صوتی چگونه به صدای درون خود گوش کنیم

برای دانلود کتاب صوتی چگونه به صدای درون خود گوش کنیم و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  چگونه به صدای درون خود گوش کنیم
ثمانه چیتگرها
۱۳۹۷/۱۰/۲۵
مطالب بسیار خوبی بود اما صدای این خانم خیلی طبیعی نبود و من رو ازار میداد، بهتر ایشان طبیعی تر و بدون کشدارکردن صدا کتابهارا بخوانند.
MBM MBM
۱۳۹۷/۱۱/۹
با عرض سلام، من این کتاب خریداری کردم، مبلغ دوبار از حسابم کسر شده و الان هم نمیتونم دانلود کنم تا گوش بدم. ممنون میشم پیگیری کنید.
مسعود حاجی پور
۱۳۹۸/۲/۲۲
عالی بود من این کتاب را ترجمه نشده دیده بودم، انصافا ترجمه و گویندگی عالی بود
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۸)