دانلود کتاب صوتی چگونه خودمان را دوست بداریم: دانستن قدر و ارزش خود


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی چگونه خودمان را دوست بداریم: دانستن قدر و ارزش خود و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی چگونه خودمان را دوست بداریم: دانستن قدر و ارزش خود

کتاب صوتی چگونه خودمان را دوست بداریم: دانستن قدر و ارزش خود اثر شارون وگشیدر کروز، به شما نشان می‌دهد چگونه اعتماد به نفستان را تقویت کنید، به انسانی موفق در زندگی تبدیل و عاشق خود شوید.

هرگز در زندگی کسی به ما نگفته است که خود را دوست داشته باشیم، هرگز نیاموخته‌ایم که تنها کسانی می‌توانند به دیگران محبت کنند که به خودشان محبت داشته باشند. آیا می‌توان از یک کوزه‌ خالی، انتظار آب گوارا داشت؟! کسی که به خودش اهمیت نمی‌دهد، به ‌آن ‌معنا نیست که خود را فراموش کرده بلکه در تمنای آن است تا همان‌گونه که او به دیگران محبت می‌کند، دیگران نیز او را از محبت سیراب کنند، خواسته‌ای که هرگز، دست کم به‌ طور کامل، به حقیقت نخواهد پیوست.

کتاب چگونه خودمان را دوست بداریم (Learning to love yourself) درباره‌ عشق به خود و دوست داشتن خویشتن، پیاپی سخن خواهد گفت و تردیدی ندارد که این عبارات برای شما عجیب خواهند بود و حتی ممکن است حس ناخوشایندی به شما دست دهد اما توجه داشته باشید که منظور نویسنده از دوست داشتن خود، متکبر یا از خود راضی بودن نیست، تکبر و غرور را نمی‌توان عشق دانست، عشق از جایگاه برتر و کاملی برمی‌آید در حالی که تکبر و غرور، ناشی از کمبود و نقصان و زاده‌ ترس است.

زمانی که به ارزش خود پی‌ ببرید و به این ارزش احترام بگذارید، درست مانند این است که با این باور، به کائنات نقب می‌زنید و همه‌چیز به ‌سوی شما سرازیر می‌شود. درست است، همه می‌دانیم که افراد خانواده، جامعه و تمام دنیا، برای ما ارزشمند هستند و باید به آن‌ها کمک کنیم و دوست‌شان بداریم اما عشق، از خود ما آغاز می‌شود و جالب است که ما در برابر این عشق به‌ شدت مقاومت و آن را از ذهن خود دور می‌کنیم.

شارون وگشیدر کروز (Sharon Wegscheider Cruse) در این کتاب بیان می‌کند که اعتماد به نفس یک خصیصه ذاتی نیست و می‌توان با آموزش میزان اعتماد به نفس را افزایش داد. داشتن عزت نفس یک انتخاب است، نه حق مادرزادی.

آموختن اینکه چگونه خودمان را دوست بداریم، وسیله‌ای است برای رسیدن به عزت نفس و اعتماد به نفس. برای رهایی از رفتارها و عادت‌های مسموم ویران‌سازی خود، و رسیدن به عزت نفس، باید بتوانیم سکان زندگی خود را به دست بگیریم و خودمان را دوست داشته باشیم.

در این کتاب صوتی، خودباوری را که لازمه‌‏ی رسیدن به حس آرامش و رضایت در زندگی است، می‏‌آموزیم. یاد می‌‏گیریم خود را دوست بداریم و به خود باور داشته باشیم تا دیگران نیز ما را باور داشته باشند. می‌‏آموزیم که با خود مهربان‌‏تر باشیم و همچون دوستی دلسوز با خود رفتار کنیم؛ دوستی که اگرچه به کاستی‏‌های ما آگاه است، ما را فردی ارزشمند می‌‏داند و نقاط قوت ما را به ما گوش‌زد می‏‌کند؛ اطمینان دارد که می‌‏توانیم، اگر بخواهیم و از هم‏‌نشینی ما لذت می‏‌برد. دوستی که به ما می‌‏آموزد، ما اشتباهات و کمبودهایمان نیستم؛ بلکه موجودی توانمند و قدرتمندیم. به راستی چرا با خود مهربان نیستیم؟ دوست‌ ‏داشتن خود، چگونه می‏‌تواند زندگی ما را متحول کند؟ در این کتاب صوتی، در این باره بیشتر می‌‏آموزیم.

شارون وگشیدر نویسنده، مدرس و مشاور برجسته‌‏ی آمریکایی است. وی موسس انجمن ملی کودکان معتادان است. وگشیدر در زمینه‌‏ی مشاوره‏‌ی‌ خانواده فعالیت داشته و کارگاه‌‏هایی را سرتاسر جهان برگزار می‌‏کند. او همچنین به عنوان مشاور ارتش، نظام آموزشی، صنعت، شرکت‏‌ها و مراکز درمانی فعالیت داشته است. وی هم‏‌اکنون در لاس وگاس آمریکا اقامت دارد و به کار مشاوره می‌‏پردازد.

شارون وگشیدر بیش از 10 جلد کتاب نوشته که آن‌ها عبارت‌انداز: زندگی پس از طلاق: یک شروع تازه، درک اتکای متقابل،‌ شانس دوباره: امید و سلامتی برای خانواده‌‏ی معتاد به الکل، رقص با تقدیر، تعادل در زندگی.

فهرست مطالب

۲۹ دقیقه
فصل اول: سفری به خودباوری
۲۱ دقیقه
فصل دوم: والدین و خودباوری
۳۴ دقیقه
فصل سوم: چشم‌اندازی جدید به روی احساسات کهنه
۲۴ دقیقه
فصل چهارم: دشمنان عزت نفس
۱۶ دقیقه
فصل پنجم: رسیدن به احساس خودباوری بیشتر
۹ دقیقه
فصل ششم: صمیمیت، تعهد و عزت نفس
۴ دقیقه
فصل هفتم: راهنمای ایجاد صمیمیت
۱۲ دقیقه
فصل هشتم: نیازهای عاطفی و احساس خودباوری
 ۲ ساعت و ۲۸ دقیقه، ۱۳۷ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۱۱۰۰۰ ت - 3.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

راهنمای دانلود کتاب صوتی چگونه خودمان را دوست بداریم: دانستن قدر و ارزش خود

برای دانلود کتاب صوتی چگونه خودمان را دوست بداریم: دانستن قدر و ارزش خود و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  چگونه خودمان را دوست بداریم: دانستن قدر و ارزش خود
مهزیار پناهی
۱۳۹۸/۱/۲۸
سلام، کمی از موضوع اصلی خارج شد، اما درکل کتاب آموزنده ای بود... خوانش هم خیلی بود، تنها مورد خوانش این بود، انگار گوینده با عجله میخونه
ali tarkeshi
۱۳۹۷/۱۰/۹
هرگز نتونستم ارتباط بین اسم کتاب و محتوا رو درک کنم!!!!
هیچ ربطی به هم نداشتن....
mim mim
۱۳۹۷/۱۰/۱
از یه جایى به بعد موضوع کتاب به یه سمت دیگه رفت و از عنوان کتاب جدا شد ، گرچه موضوعات مطرح شده پایه و اساس چیزهایى هست که اول کتاب گفته میشه ولى ...
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۶)