دانلود کتاب صوتی چگونه ذهنی مقاوم داشته باشیم


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی چگونه ذهنی مقاوم داشته باشیم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

خرید کتاب صوتی
 ۳۹ دقیقه، ۳۷ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۶، قیمت الکترونیکی: ۷۰۰۰ تومان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

معرفی کتاب صوتی چگونه ذهنی مقاوم داشته باشیم

در کتاب صوتی چگونه ذهنی مقاوم داشته باشیم، یکی از انگیزشی‌ترین مربیان و مشاوران رشد شخصی و شغلی آنتونی رابینز، تجربیات و نکات خاص زندگی خود را بیان می‌کند.

آنتونی رابینز در این کتاب می‌گوید:

خوشبختی کاری است که خودت باید برای خودت انجام بدهی. قرار نیست ذهنت این کار را برایت انجام بدهد. ذهن دنبال این می‌گردد که چه چیزی اشتباه می‌باشد و با آن بجنگد یا از آن فرار کند، این کار یعنی تلاش برای زنده ماندن.

دیگر در دوره‌ای نیستیم که یک ببر حمله کند و ما رو بکشد، ما اکنون نگران این هستیم که مردم درباره ما چه فکری می‌کنند یا اینکه آیا به اندازه‌ی کافی پول درمی‌آوریم یا نه؟ یا اینکه این فردی که در حال حاضر با او دوست هستیم با من می‌ماند یا نه. همه‌ی این فکر و خیال‌ها در ذهن ما مدام تکرار می‌شود و به ما یاد می‌دهد که عادت‌های بخصوصی رو همیشه داشته باشیم ولی باید بدانید که چیزی فراتر از ذهن هست. من به مردم یاد می‌دهم تا چگونه از بدنشان استفاده کنند تا ذهنشان را تغییر بدهند.

آنتونی رابینز (Anthony Robbins) الهام‌بخش میلیون‌ها انسان در سراسر کرۀ زمین است. او موفق‌ترین، مشهورترین و پرطرفدارترین نویسنده و سخنران انگیزشی در جهان است، شهرت عمده او در ایران به خاطر سلسله کتاب‌هایش در مورد موفقیت است.

آنتونی رابینز بیش از نیمی از عمر خود را صرف کمک به دیگران کرده، تا عظمت وجود خود را کشف نموده و آن را بهتر سازند. او یکی از موفق‌ترین افراد ایالات متحده در زمینه بهبود عملکرد دیگران است. وی بنیانگذار و رئیس هیئت مدیره بنیاد آنتونی رابینز است که به منظور کمک به افراد برای رسیدن به موفقیت‌های فردی و حرفه‌ای تأسیس شده‌است. رابینز برای بهبود عملکرد کارکنان، با سازمان‌هایی از قبیل ای‌تی اند تی، آی‌بی‌ام، آمریکن اکسپرس، Mac Daglas و ارتش ایالات متحده آمریکا و همچنین تیم‌های ورزشی لس آنجلس و قهرمانان مدال طلای المپیک همکاری داشته است.

کتاب‌های قدرت نامحدود، رها سازی قدرت درون، ۳۶۵ گام تا موفقیت و به سوی کامیابی از نوشته‌های رابینز هستند. از کتاب‌های دیگر آنتونی رابینز می‌توان به مهارت در بازی زندگی، افکار بزرگ، گام‌های بلند: تغییراتی کوچک، نتایجی بزرگ، قدرت شگرف بودن، قدرت نامحدود اشاره کرد.

فهرست مطالب

۶ دقیقه
بخش اول
۸ دقیقه
بخش دوم
۴ دقیقه
بخش سوم
۵ دقیقه
بخش چهارم
۶ دقیقه
بخش پنجم
۵ دقیقه
بخش ششم
۶ دقیقه
بخش هفتم

راهنمای دانلود کتاب صوتی چگونه ذهنی مقاوم داشته باشیم

برای دانلود کتاب صوتی چگونه ذهنی مقاوم داشته باشیم و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی چگونه ذهنی مقاوم داشته باشیم
علیرضا محقق
۱۳۹۶/۱۱/۲۰
امام علی علیه السلام می فرماید:
هر که با خواندن کتاب آرامش یابد هیچ آرامشی را از دست نداده است.
کتابراه یار همیشگی شما
Z shareghi
۱۳۹۷/۱/۴
خسته نباشید معلومه که وجود داشته اطبای ایرانی و حافظ و سعدی این همه گالیله و سقراط و افلاطون و نیوتن از کجا اطلاعات داشتند قبل قران انجیل نداشتیم؟؟ یعنی اولین کتاب بشریت قرآنه؟؟
مینا امینی
۱۳۹۶/۱۲/۲۴
متن کتاب خوب بود، ولی چرا همه قسمتها نصفه بود، خیلی بد بود خیلی، همه قسمتها نصفه بود و بهترین جای حرف قطع میشد و میرفت موضوع بعدی، افتضاح بود
Z shareghi
۱۳۹۶/۱۲/۲۵
کاملا موافقم
ایمان شفیع
۱۳۹۶/۱۱/۲۲
کتاب عالی بود امیدوارم بهترین ومهمترین مطالب روترجمه کرده باشید تا باعث رشد جوانان و نجات فکری جامعه ایران عزیزمان باشیم. باتشکر
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲۶)