دانلود کتاب ژست های عکاسی (ثبت یک اثر هنری و حرفه ای)


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب ژست های عکاسی (ثبت یک اثر هنری و حرفه ای) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب ژست های عکاسی (ثبت یک اثر هنری و حرفه ای)

در این کتاب سعی بر آن شده است تا ژستهای خاص و مهمی که می تواند تاثیر بسزایی در عکس گرفتن افراد داشته باشد، بصورت تصویری بیان شود. البته باید متذکر شد که در شرایط خاص مانند ژست های تبلیغاتی و غیره، هر عکس از نظر روانشناسی نیز باید مدنظر قرار گیرد تا برداشتی خلاف تصورات ما به بیننده القاء نشود.

در ضمن لازم است توضیح دهیم که برخی از ژستهای بیان شده در این کتاب، هم برای آقایان قابل استفاده هستند و هم برای خانمها و فقط به دلیل تکراری نشدن مطالب، از ذکر دوباره آنها خودداری شده است.

 ۷۶ صفحه، ۱ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 9786006065403 

چاپ ۱۳۹۳: ۴۵۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۸۵۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

ژست های عکاسی مخصوص آقایان

ژست های عکاسی مخصوص خانم ها

ژست هایی برای مراسم عروسی

ژست هایی برای عکاس های کودک

عکس های خانوادگی و دوستانه

راهنمای دانلود کتاب ژست های عکاسی (ثبت یک اثر هنری و حرفه ای)

برای دانلود کتاب ژست های عکاسی (ثبت یک اثر هنری و حرفه ای) و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  ژست های عکاسی (ثبت یک اثر هنری و حرفه ای)

نظرات کتاب ژست های عکاسی (ثبت یک اثر هنری و حرفه ای)

nazm nazm
۱۳۹۳/۸/۴
سلام بنظرم خیلی ساده بود از حد معمول هم ساده همه اینها رو بارها و بارها در شوها می‌بینم ژست حالات صورت و خنده و نگه داشتن گردن و خیلی بهتر از این باید می‌شد. ضمنا کاش از عکسهای رنگی استفازه می‌شد من که اصلا راضی نبودم و از دانلودش پشیمون شدم. دیگه الان ۱۰سال پیش نیست همه اینها رو می‌دونند.
ماجد اخوت
۱۳۹۳/۱۰/۲۴
با تشکر از T nazm بابت نظرشون ولی باید عرض کنم هنوز خیلیها هستند که اطلاعات ساده برای گرفتن یک عکس را ندارند و نمیدونند چطور ژست بگیرند. در ضمن اگر عکس رنگی استفاده میشد که مجوز چاپ نمیگرفت
Asma Hashemi
۱۳۹۷/۶/۲۹
اصولا رعایت کوچکترین و ساده‌ترین نکات عکاسی هم، تاثیر خودش رو روی عکس میذاره. پس اگه نکات این کتاب و ژست‌ها ساده هستش ولی رعایت اونها به زیبایی عکس کمک زیادی می‌کنه
مشاهد همه نظرات (۲۲)