دانلود کتاب کاتیا و دوستان در یک کاسه زیبای سفالی


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب کاتیا و دوستان در یک کاسه زیبای سفالی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب کاتیا و دوستان در یک کاسه زیبای سفالی

کتاب کاتیا و دوستان در یک کاسه زیبای سفالی اثر یگانه برق لامع، داستانی‌ست زیبا و آموزنده که با زبانی ساده و تصاویری رنگی و جالب برای کودکان گروه سنی (ب) به رشته‌ی تحریر درآمده است.

کاتیا و دوستان در یک کاسه زیبای سفالی (Katia Meets New Friends In A Fancy Bowl‬) ماجرای ماهی نارنجی کوچکی است که در کاسه سفالی زیبایی همراه با دوستان و فرزندانش زندگی می‌کند. نویسنده در این کتاب به معرفی و ویژگی‌های کاتیا و اطرافیانش پرداخته است.

در بخشی ار کتاب کاتیا و دوستان در یک کاسه زیبای سفالی می‌خوانیم:

با «کاتیا» آشنا بشوید. کاتیا ماهی نارنجی با مزه‌ای است که خندیدن را خیلی دوست دارد. او را ببینید، خیلی زیبا و شیک شده، یه رشته گردنبند مروارید سفید مرغوب هم دور گردنش انداخته. کاتیا خیلی زیبا و باسلیقه است. او در آب‌های آبی رنگ شنا می‌کند و منتظر است تا با دوستان جدیدی آشنا شود.

اسم این ماهی «توماس» است. او یک ماهی زیبای گرمسیری، نارنجی رنگی است و نوارهای سیاه و سفید روی بدنش دارد. توماس را ببینید. او در غروب آفتاب در آب‌هایی به رنگ آبی و بنفش براق شنا می‌کند. توماس کم حرف می‌زند او ماهی خیلی خجالتی و ساکتی است. او هم منتظر است تا با دوستان جدیدی آشنا شود.

Meet Katia. She is a cute orange goldfish that likes to smile a lot. Katia is all dressed up and is wearing a string of fancy white pearls. Katia is very sophisticated and elegant. She is swimming in blue waters and is looking forward to meeting new friends

This is Thomas, a beautiful tropical fish that is bright orange and has black

and white stripes. Thomas is swimming in the evening time with purple and blue hues of glistening water in the background. Thomas doesn't talk much and is very shy and quite. But he's also looking forward to meeting new friends

 ۱۳ صفحه، ۳ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-7288-59-7 

چاپ ۱۳۹۶: ۷۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۲۵۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب کاتیا و دوستان در یک کاسه زیبای سفالی

برای دانلود کتاب کاتیا و دوستان در یک کاسه زیبای سفالی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  کاتیا و دوستان در یک کاسه زیبای سفالی