دانلود کتاب کارآفرینی در انتشارات کتاب همراه با قوانین حقوقی (اولین و کاربردی‌ترین کتاب)


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب کارآفرینی در انتشارات کتاب همراه با قوانین حقوقی (اولین و کاربردی‌ترین کتاب) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب کارآفرینی در انتشارات کتاب همراه با قوانین حقوقی (اولین و کاربردی‌ترین کتاب)

کتاب کارآفرینی در انتشارات کتاب همراه با قوانین حقوقی (اولین و کاربردی‌ترین کتاب)، نخستین اثری است که تمامی مراحل یک کسب و کار در عرصه نشر کتاب را همراه با مسائل حقوقی آن توضیح می‌دهد.

امروزه مقوله اقتصاد از جهات بسیاری بر سایر موضوعات جامعه ارجحیت دارد. جهت کاهش هزینه‌ها و افزایش بهره‌وری کسب و کار، نیازمند تخصص‌ها و آگاهی در زمینه مدیریت مخارج و بازاریابی هستیم. یکی از این کسب و کارهای مربوط نشر کتاب است، از آنجایی که کتاب، خروجی اصلی نشر کتاب است. بنابراین لازم است مدیران نشر، در زمینه کاغذهای مصرفی اطلاعات کافی داشته باشند تا متناسب با آن بتوانند محصولات خود را با موضوع و محتوا و نیاز بازار تحویل مخاطبان دهند.

هر کسب و کاری برای اینکه بتواند در جامعه فعالیت نماید باید مجوزهای لازم را از مراجع ذیصلاح اخذ نماید. این موضوع درباره نشر کتاب و آثار نیز صادق است. همچنین نشر کتاب نوعی از کسب و کار است که اگر هدف نهایی ناشران، به عنوان بخشی از یک صنعت رسیدن به سود بیشتر نباشد، مانند هر بنگاه دیگری، در صنایع گوناگون، طول عمر کوتاهی خواهد داشت.

از این رو، همواره هدف بنگاه‌های فعال در صنعت، تلاش برای بقا و رشد سازمان و در نهایت کسب درآمد بوده است. سازمان‌ها برای رسیدن به بهره‌وری بیشتر و فعالیت مفیدتر، در بخش‌های اقتصادی، به طرحی جامع نیاز دارند که در آن کل ابعاد سازمان در نظر گرفته شود.

در بخشی از کتاب کارآفرینی در انتشارات کتاب همراه با قوانین حقوقی (اولین و کاربردی‌ترین کتاب) می‌خوانیم:

برای هر کسب و کاری، برای اینکه قانونی باشد نیازمند یکسری مجوزها و اجرای آیین نامه‌های اداری سازمان‌های متولی و اتحادیه‌های مربوطه می‌باشد. در زمینه نشر کتاب نیز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به عنوان متولی صدور مجوزهای نشر کتاب در کشور شناخته شده است. جهت دریافت پروانه کسب نشر کتاب یکسری شرایط عمومی و نیز اختصاصی در نظر گرفته شده است که متقاضی بعد از اخذ پروانه کسب، می‌باید جهت تولید و پخش محصولات خود، یکسری مراحل اداری را انجام دهد.

 ۱۷۳ صفحه، ۳ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-459756-2 

چاپ ۱۳۹۹: ۳۸۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۶۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

فصل 1: قطع و ابعاد کتاب
فصل 2: اصطلاحات و سوالات
فصل 3: مراحل اخذ پروانه انتشارات
فصل 4: قوانین حقوقی
فصل 5: کنوانسیون بین المللی برن
فصل 6: راه اندازی کسب و کار در حوزه نشر کتاب
منابع

راهنمای دانلود کتاب کارآفرینی در انتشارات کتاب همراه با قوانین حقوقی (اولین و کاربردی‌ترین کتاب)

برای دانلود کتاب کارآفرینی در انتشارات کتاب همراه با قوانین حقوقی (اولین و کاربردی‌ترین کتاب) و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  کارآفرینی در انتشارات کتاب همراه با قوانین حقوقی (اولین و کاربردی‌ترین کتاب)

نظرات کاربران

فقط کاربرانی که کتاب را دریافت کرده‌اند، امکان ثبت نظر دارند.