دانلود کتاب کاربردهای سیستم اطلاعات جغرافیایی (GIS) در تغییر اقلیم


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب کاربردهای سیستم اطلاعات جغرافیایی (GIS) در تغییر اقلیم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب کاربردهای سیستم اطلاعات جغرافیایی (GIS) در تغییر اقلیم

بررسی و پیش بینی تغییرات اقلیمی امروزه جزء مباحث مهم علمی و مورد علاقه بسیاری از محققان و دانشمندان دنیا می باشد که پروژه های علمی زیادی در مقیاس های منطقه ای، ملی و جهانی در سازمان ها و دانشگاه ها تعریف و تصویب می شود. علت این امروز وابستگی زیاد زندگی بشر و آینده آن به اقلیم و تغییرات آن می باشد که در صورت عدم مدیریت صحیح در کوتاه مدت و بلند مدت تاثیرات مخرب و ویرانگری بر محیط زیست و زندگی بشر و موجودات وارد می سازد. در همین راستا می باید با استفاده از تکنولوژی ها و روش های علمی جدید و کارامد به نوعی بتوان این تغییرات را مدلسازی و پیش بینی کرد تا بتوان به طور مناسب برنامه آتی بشر را پایه گذاری نمود. یکی از این روش ها و تکنولوژی استفاده از دانش پایگاه اطلاعات مکانی یا به عبارتی سیستم اطلاعات جغرافیایی GIS می باشد این علم با دراختیار داشتن نرم افزارها و تئوری های علمی و قوی می تواند لایه های اطلاعاتی متنوعی از پارامترها تهیه کند و روابط معناداری بین آنها تعریف سازد که متناسب با این لایه ها و روابط و با کمک دانش سایر علوم می توان به پیش بینی تغییرات اقدام کرد.

 ۸۸ صفحه، ۴ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-8219-23-1 

چاپ ۱۳۹۵: ۸۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۳۰۰۰ ت - 0.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

فصل اول: تعریف GIS

فصل دوم: کاربردهای GIS در تغییرات اقلیمی

فصل سوم: نمونه ای از کاربرد GIS در تغییر اقلیم

منابع

راهنمای دانلود کتاب کاربردهای سیستم اطلاعات جغرافیایی (GIS) در تغییر اقلیم

برای دانلود کتاب کاربردهای سیستم اطلاعات جغرافیایی (GIS) در تغییر اقلیم و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  کاربردهای سیستم اطلاعات جغرافیایی (GIS) در تغییر اقلیم
احسان الله حقیار
۱۳۹۵/۹/۴
ماشاءلله خوبیش
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱)