دانلود کتاب کاربرد فناوری نانو در صنایع نفت و انرژی

  • از: هایتک مانیتور
  • ناشر: هایتک مانیتور
  • ۷ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب کاربرد فناوری نانو در صنایع نفت و انرژی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی کتاب کاربرد فناوری نانو در صنایع نفت و انرژی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب کاربرد فناوری نانو در صنایع نفت و انرژی

صنعت نفت و گاز یکی از مهم‌ترین صنایع تولیدی کشور و یکی از درآمدزاترین صنایع به شمار می‌آید. این صنعت توانسته است جایگاه خود را به عنوان عمده‌ترین تأمین کننده انرژی جهان حفظ کند. انرژی یکی از مباحث بسیار مهم در زندگی بشر به حساب می‌آید. فناوری نانو طی یک دهه گذشته ثابت کرده که نقش مهمی در توسعه فناوری‌های مربوط به حوزه نفت و انرژی دارد.

آلودگی توسط مواد شیمیایی و یا گازهای آلاینده یک مبحث بسیار مهم در حوزه نفت و گاز است. نتایج بدست‌آمده حاکی از آن است که نانوتکنولوژی می‌تواند تا حد مطلوبی به کاهش آلودگی کمک کند و به بهبود عملیات مختلف در این صنعت کمک کرده و از هدر رفت هزینه و زمان جلوگیری نماید. به همین منظور در گزارش حاضر، مروری کوتاه بر کاربردهای فناوری نانو در بخش نفت و انرژی انجام شده است.

 ۷۴ صفحه، ۲ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
چاپ ۱۳۹۰، قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

راهنمای دانلود کتاب کاربرد فناوری نانو در صنایع نفت و انرژی

برای دانلود کتاب کاربرد فناوری نانو در صنایع نفت و انرژی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  کاربرد فناوری نانو در صنایع نفت و انرژی
رضا آقایی
۱۳۹۷/۸/۱۸
درود برشما
عالی بود
زهرا حسنقلی زاده
۱۳۹۷/۵/۱۸
عالی بود. خیلی به درد بخوره. ممنون
Mustafa Azizi
۱۳۹۷/۱/۱۵
خوب بود
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۳)