دانلود کتاب کارکردهای اجرایی مغز در اختلالات یادگیری

  • از: اکرم خلفی
  • ناشر: انتشارات لوح محفوظ
  • ۱۱ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب کارکردهای اجرایی مغز در اختلالات یادگیری و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید نسخه الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب کارکردهای اجرایی مغز در اختلالات یادگیری و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

خرید نسخه الکترونیکنسخه نمونه رایگان
 ۱۰۲ صفحه، ۵۹۴ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-8000-13-6 

قیمت الکترونیکی: ۳۳۰۰ تومان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

معرفی کتاب کارکردهای اجرایی مغز در اختلالات یادگیری

ناتوانی‌های یادگیری گروه ناهمگنی از کودکان را در بر می‌گیرد که مشکلاتی را در حوزه‌های گوناگون یادگیری دارند. این مشکلات اثرات مادام العمری را برای فرد ایجاد می‌کنند که به نظر می‌رسد خیلی بیشتر از خواندن، نوشتن و حساب کردن باشد و حوزه‌هایی چون بهداشت روانی، روابط بین فردی، ادامه تحصیل، امکانات استخدامی و مانند آن عمیقاً تحت تأثیر قرار می‌دهند. نکته مهمی که در زمینه این ناتوانی‌ها جود دارد اینست که اگر به موقع تشخیص داده شوند می‌توانند موفقیت‌های چشمگیری در زندگی این افراد ایجاد نمایند بویژه در حال حاضر که فن آوری های نوین می‌توانند در حمایت آموزشی و جبرانی این افراد نقش عمده‌ای داشته باشند.

کتاب حاضر به منظور آشنایی با کارکردهای اجرایی مغز و شیوه‌ها و ابزارهای ارزیابی آنها، اختلالات یادگیری و انواع آن، حاصل پژوهش اینجانب در مقطع کارشناسی ارشد رشته روانسنجی بوده است. در اثر حاضر از نسخه نرم افزاری آزمون دسته بندی کارت‌های ویسکانسین، آزمون عصب شناسی کولیج (که به ارزیابی کارکردهای اجرایی مغز می‌پردازند) و آزمون هوشی وکسلر کودکان استفاده شده است.

راهنمای دانلود کتاب کارکردهای اجرایی مغز در اختلالات یادگیری

برای دانلود کتاب کارکردهای اجرایی مغز در اختلالات یادگیری و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب کارکردهای اجرایی مغز در اختلالات یادگیری
حمید کیانی شاهوندی
۱۳۹۶/۴/۶
به نظرمن این کتاب که حاصل زحمات شماست کتاب بسیارارزنده ای است بخصوص برای کسانی که درابتدا علاقمند به مشکلات یادگیری می شوند
حمید سید
۱۳۹۶/۹/۱۶
با سلام. جناب آقای دکتر کیانی یک دونه ای
Mehdi Tamadon Rastegar
۱۳۹۶/۳/۳۱
کتاب عالی است.
محمد جعفری
۱۳۹۵/۹/۲۹
فوقولاده
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۵)
هزاران کتاب، رمان و مجله همیشه همراه شما
نصب رایگان کتابراه