دانلود کتاب کارکردهای اجرایی مغز در اختلالات یادگیری

دانلود کتاب کارکردهای اجرایی مغز در اختلالات یادگیری
بزرگنمایی
  • از:
  • (۱۲)
  • قیمت: ۳۳۰۰ تومان
  • ۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
راهنمای مطالعه کتاب‌ها
برای مطالعه کتاب‌ها، لازم است اپلیکیشن کتابراه را در موبایل، تبلت یا رایانه خود نصب کنید.
جزییات کتاب

معرفی کتاب کارکردهای اجرایی مغز در اختلالات یادگیری

ناتوانی‌های یادگیری گروه ناهمگنی از کودکان را در بر می‌گیرد که مشکلاتی را در حوزه‌های گوناگون یادگیری دارند. این مشکلات اثرات مادام العمری را برای فرد ایجاد می‌کنند که به نظر می‌رسد خیلی بیشتر از خواندن، نوشتن و حساب کردن باشد و حوزه‌هایی چون بهداشت روانی، روابط بین فردی، ادامه تحصیل، امکانات استخدامی و مانند آن عمیقاً تحت تأثیر قرار می‌دهند. نکته مهمی که در زمینه این ناتوانی‌ها جود دارد اینست که اگر به موقع تشخیص داده شوند می‌توانند موفقیت‌های چشمگیری در زندگی این افراد ایجاد نمایند بویژه در حال حاضر که فن آوری های نوین می‌توانند در حمایت آموزشی و جبرانی این افراد نقش عمده‌ای داشته باشند.

کتاب حاضر به منظور آشنایی با کارکردهای اجرایی مغز و شیوه‌ها و ابزارهای ارزیابی آنها، اختلالات یادگیری و انواع آن، حاصل پژوهش اینجانب در مقطع کارشناسی ارشد رشته روانسنجی بوده است. در اثر حاضر از نسخه نرم افزاری آزمون دسته بندی کارت‌های ویسکانسین، آزمون عصب شناسی کولیج (که به ارزیابی کارکردهای اجرایی مغز می‌پردازند) و آزمون هوشی وکسلر کودکان استفاده شده است.

ادامه
کاربر مهمان

کاربر گرامی، برای ثبت نظر ابتدا ثبت نام کنید یا وارد شوید.

حمید کیانی شاهوندی
۱۳۹۶/۴/۶
به نظرمن این کتاب که حاصل زحمات شماست کتاب بسیارارزنده ای است بخصوص برای کسانی که درابتدا علاقمند به مشکلات یادگیری می شوند
مهدی تمدن رستگار
۱۳۹۶/۳/۳۱
کتاب عالی است.
محمد جعفری
۱۳۹۵/۹/۲۹
فوقولاده
سونیا احمدی
۱۳۹۵/۷/۲۲
خوبه موفق باشید
نعمت الله نوری
۱۳۹۵/۵/۳۱
عالیه
هزاران کتاب، رمان و مجله همیشه همراه شما
نصب رایگان کتابراه