دانلود کتاب کارکردهای اجرایی مغز در اختلالات یادگیری

  • از: اکرم خلفی
  • ناشر: انتشارات لوح محفوظ
  • ۱۴ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب کارکردهای اجرایی مغز در اختلالات یادگیری و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب کارکردهای اجرایی مغز در اختلالات یادگیری و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب کارکردهای اجرایی مغز در اختلالات یادگیری

ناتوانی‌های یادگیری گروه ناهمگنی از کودکان را در بر می‌گیرد که مشکلاتی را در حوزه‌های گوناگون یادگیری دارند. این مشکلات اثرات مادام العمری را برای فرد ایجاد می‌کنند که به نظر می‌رسد خیلی بیشتر از خواندن، نوشتن و حساب کردن باشد و حوزه‌هایی چون بهداشت روانی، روابط بین فردی، ادامه تحصیل، امکانات استخدامی و مانند آن عمیقاً تحت تأثیر قرار می‌دهند. نکته مهمی که در زمینه این ناتوانی‌ها جود دارد اینست که اگر به موقع تشخیص داده شوند می‌توانند موفقیت‌های چشمگیری در زندگی این افراد ایجاد نمایند بویژه در حال حاضر که فن آوری های نوین می‌توانند در حمایت آموزشی و جبرانی این افراد نقش عمده‌ای داشته باشند.

کتاب حاضر به منظور آشنایی با کارکردهای اجرایی مغز و شیوه‌ها و ابزارهای ارزیابی آنها، اختلالات یادگیری و انواع آن، حاصل پژوهش اینجانب در مقطع کارشناسی ارشد رشته روانسنجی بوده است. در اثر حاضر از نسخه نرم افزاری آزمون دسته بندی کارت‌های ویسکانسین، آزمون عصب شناسی کولیج (که به ارزیابی کارکردهای اجرایی مغز می‌پردازند) و آزمون هوشی وکسلر کودکان استفاده شده است.

 ۱۰۲ صفحه، ۵۹۴ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-8000-13-6 

چاپ ۱۳۹۳، قیمت الکترونیکی: ۵۰۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب کارکردهای اجرایی مغز در اختلالات یادگیری

برای دانلود کتاب کارکردهای اجرایی مغز در اختلالات یادگیری و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  کارکردهای اجرایی مغز در اختلالات یادگیری
حمید کیانی شاهوندی
۱۳۹۶/۴/۶
به نظرمن این کتاب که حاصل زحمات شماست کتاب بسیارارزنده ای است بخصوص برای کسانی که درابتدا علاقمند به مشکلات یادگیری می شوند
حمید سید
۱۳۹۶/۹/۱۶
با سلام. جناب آقای دکتر کیانی یک دونه ای
Mehdi Tamadon Rastegar
۱۳۹۶/۳/۳۱
کتاب عالی است.
محمد جعفری
۱۳۹۵/۹/۲۹
فوقولاده
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۵)