دانلود کتاب کاریکاتورهای شاوال


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب کاریکاتورهای شاوال و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب کاریکاتورهای شاوال

پدرام حکیم زاده در کتاب کاریکاتورهای شاوال، به بررسی آثار یوان فرانسیس لولارن ملقب به شاوال، هنرمند خلاق فرانسوی می‌پردازد.

شاوال (Chaval) کاریکاتوریست معروف و خلاق فرانسوی با نام اصلی "یوان فرانسیس لولارن" متولد 10 فوریه 1915 در بوردو، پس از خلق آثار هنری در حدود سه دهه، در 22 ژانویه 1968 در پاریس در گذشت. او تحصیلات هنری خود را در مدرسه هنرهای زیبای شهر بوردو به اتمام رساند و سپس به پاریس رفت و همکاری با مجلات مشهور اروپایی مانند پلانت، پانچ، ابزرواتور، فیگارو و پاری مارچ را برای چند دهه آغاز کرد. پس از گذشت حدود پنجاه سال از مرگ او، هنوز آثارش خلاقانه و بی‌نظیر به نظر می‌آیند. تسلط بر حالات گوناگون طراحی انسان و حیوانات مختلف مانند فیل، شیر، گاو و میمون و... در فضاهای مختلف مانند سیرک، قفس، خیابان و... از او کاریکاتوریستی کم نظیر در تاریخ این هنر ساخته است. شاوال با استفاده از کمترین خطوط با ساده‌ترین حرکات قلم، پیچیدگی‌های روابط اجتماعی انسان‌ها را با نمادهای حیوانی در آثارش بیان کرده است.

 ۹۱ صفحه، ۶ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-7811-97-9 

چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۶۰۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب کاریکاتورهای شاوال

برای دانلود کتاب کاریکاتورهای شاوال و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  کاریکاتورهای شاوال