دانلود کتاب کتاب کوچک موفقیت و مثبت اندیشی

  • از: لیلا خانه دان
  • ناشر: انتشارات سفیر قلم
  • ۵ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب کتاب کوچک موفقیت و مثبت اندیشی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب کتاب کوچک موفقیت و مثبت اندیشی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب کتاب کوچک موفقیت و مثبت اندیشی

کتاب کوچک موفقیت و مثبت اندیشی برگرفته از آثار آنتونى رابینز، برایان تریسى وین دایر و جبران خلیل جبران است که توسط لیلا خانه دان گردآوری شده است. در این کتاب گزیده‌اى از زیباترین اندیشه‌ها در زمینه موفقیت و مثبت‌اندیشى از زبان بزرگترین روانشناسان و اندیشمندان ارائه گردیده تا بهره جستن از این اندیشه‌ها در مسیر کوشیدن، جستن، یافتن و هرگز تسلیم نشدن که همانا راز موفقیت واقعى است گام‌هاى استوارترى بردارید.

موفقیت همیشه با ذهنیت‌هاى مثبت ایجاد مى‌گردد و زاییده آن است. اندیشه مثبت و آینده‌محور، قانون جاذبه را فعال و آدم‌ها و شرایط را با امید، خوش‌بینى و اطمینان هماهنگ مى‌سازد.

کتاب کوچک موفقیت و مثبت اندیشی، موفقیت یا کامیابى را هدف زندگى می‌داند، هر انسانى خواهان موفقیت بوده و طالب بهترین چیزهایى مى‌باشد که از روزگار مى‌تواند بدست آورد. نخستین و بهترین ایستگاه آن است که از هم‌اکنون خود را در شمار افراد منتخبى قرار دهید که مى‌خواهند از روزگار کام ستانند. موفقیت، جریان مداومى است که ضمن آن مشتاق و آرزومند توفیق‌هاى بیشترى هستیم و در واقع راه موفقیت همیشه در دست ساختن است؛ موفقیت پیش رفتن در مسیر است، نه به نقطه پایان رسیدن.

فهرست مطالب

مقدمه
آنتونى رابینز
برایان تریسى
وین دایر
جبران خلیل جبران
کتابنامه

 ۱۵۹ صفحه، ۵۲۲ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-94142-2-2 

چاپ ۱۳۹۰: ۹۵۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۴۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب کتاب کوچک موفقیت و مثبت اندیشی

برای دانلود کتاب کتاب کوچک موفقیت و مثبت اندیشی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  کتاب کوچک موفقیت و مثبت اندیشی
GOL GANDOM
۱۳۹۷/۱۰/۵
جملات انگیزشی خوبی داره👌
یاسر عبدی
۱۳۹۷/۳/۲۳
واقعا ممنون
حسن رضا شیرمهد
۱۳۹۶/۸/۴
بسیار عالی
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۳)