دانلود کتاب صوتی کجا ممکن است پیدایش کنم


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی کجا ممکن است پیدایش کنم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی کجا ممکن است پیدایش کنم

داستان‌هایی که در کتاب صوتی کجا ممکن است پیدایش کنم، در کنار هم نهاده شده‌اند، مجموعه‌ای از 5 داستان کوتاه هاروکی موراکامی هستند که به عقیده‌ی مترجم، به خوبی بیانگر سبک غالب داستانی این نویسنده‌اند. موراکامی داستان‌های مینیمال و فانتزی بسیاری دارد که خواندن آن‌ها نیز خالی از لطف نیست.

این کتاب شامل پنج داستان کوتاه «فاجعه معدن در نیویورک»، «کجا ممکن است پیدایش کنم»، «سگ کوچک آن زن در زمین»، «راه دیگری برای مردن» و «خواب» است.

داستان‌های کتاب کجا ممکن است پیدایش کنم (Where I Am Likely To Find It) شامل راه دیگری برای مردن و خواب است که به گفته مترجم، او آن‌ها را از ترجمه‌ی جی رابین به فارسی برگردانده است.

هاروکی موراکامی (Haruki Murakami) نویسنده‌ی ژاپنی مشهوری است که به نظر می‌رسد تحت تاثیر ادبیان ملل مختلف، ادبیاتی جهانی و نه شرقی داشته باشد، با این وجود خود وی در مصاحبه‌ای می‌گوید: "ابتدا می‌خواستم یک نویسنده جهانی باشم اما بعد فهمیدم چیزی جز یک نویسنده‌ی ژاپنی نیستم. من حتی در‌ آغاز کارم هم سبک‌ها و ترفندهای داستان‌نویسی غرب را به کار نگرفتم. "با وجود آنچه خود موراکامی در مورد نوشته‌هایش گفته است، به نظر می‌رسد ادبیات او شدیداً متاثر از ادبیات غرب باشد. منتقدان نیز معتقدند که داستان‌های موارکامی بیشر آمریکایی هستند تا ژاپنی.

در بخشی از کتاب کجا ممکن است پیدایش کنم می‌شنویم:

مطمئن نیستم فرق این دو را بدانم، فرق نگاه کردن به هوا و فکر کردن را. ما همیشه فکر می‌کنیم مگر نه؟ نه اینکه زندگی کنیم تا فکر کنیم، اما برعکسش همیشه هم درست نیست، که ما فکر می‌کنیم تا زندگی کنیم. من برخلاف دکارت معتقدم که ما گاهی فکر می‌کنیم تا نباشیم. خیره شدن به هوا شاید، ناخواسته، تاثیر عکس داشته باشد.

فهرست مطالب

۳۳ دقیقه
فاجعه معدن در نیویورک
۲۴ دقیقه
کجا ممکن است پیدایش کنم - بخش اول
۲۹ دقیقه
کجا ممکن است پیدایش کنم - بخش دوم
۳۰ دقیقه
سگ کوچک آن زن در زمین - بخش اول
۲۹ دقیقه
سگ کوچک آن زن در زمین - بخش دوم
۳۰ دقیقه
سگ کوچک آن زن در زمین - بخش سوم
۲۵ دقیقه
راه دیگری برای مردن - بخش اول
۲۷ دقیقه
راه دیگری برای مردن - بخش دوم
۳۰ دقیقه
خواب - بخش اول
۳۲ دقیقه
خواب - بخش دوم
۳۱ دقیقه
خواب - بخش سوم
۳۳ دقیقه
خواب - بخش چهارم
 ۵ ساعت و ۵۲ دقیقه، ۳۲۸ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۶، قیمت الکترونیکی: ۱۰۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

راهنمای دانلود کتاب صوتی کجا ممکن است پیدایش کنم

برای دانلود کتاب صوتی کجا ممکن است پیدایش کنم و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی کجا ممکن است پیدایش کنم
Safaali Boroumand
۱۳۹۶/۱۱/۱
صدای گوینده و فضایی که با صداش ایجاد میکنه خوب و مناسبه
یک اتفاق عجیب اینه که حداقل دوبار اشتباه کلمات ادا شدن
مثل :بیکن تُرد و گیاه بنت الکنسول... بهر حال درست ادا کردن کلمات امر مهمیه در کتاب صوتی ... گفتار عامیانه بنده رو ببخشید
Rah Man
۱۳۹۷/۴/۲۳
Aaalii
Sara Arefi
۱۳۹۷/۲/۵
خوب بود
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۴)