دانلود کتاب کسی یک کرگدن ارزون نمی‌خواد؟

  • از: شل سیلورستاین، مهدی ایلکا
  • ناشر: نشر پلک
  • ۱ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب کسی یک کرگدن ارزون نمی‌خواد؟ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب کسی یک کرگدن ارزون نمی‌خواد؟ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب کسی یک کرگدن ارزون نمی‌خواد؟

کتاب کسی یک کرگدن ارزون نمی‌خواد؟ به قلم شل سیلوراستاین، با اشعاری زیبا و تصویرسازی‌های جذاب، داستان پسرکی را به تصویر می‌کشد که قصد دارد کرگدن خود را بفروشد.

شل سیلوراستاین را بیشتر بشناسیم:

شل سیلوراستاین (Shel Silverstein) که یکی از محبوب‌ترین نویسندگان کودک محسوب می‌شود، سپتامبر سال 1930 دیده به جهان گشود. او شاعر، کاریکاتوریست، نویسنده و خواننده‌ی آمریکایی بود. دختر سیلوراستاین که شوشانا نام داشت در سن 11 سالگی از دنیا رفت. او بعدها دوباره پدر شد و پسری به نام ماتیو داشت.

او هرگز قصد نداشت که برای بچه‌ها کتاب منتشر کند اما به اصرار یکی از دوستانش که او نیز نویسنده‌ی کودک بود، کتابی به رشته‌ی تحریر درآورد و از این طریق به جهان ادبیات کودک وارد شد. شل سیلوراستاین سبکی نو و منحصر به فرد را بنیان‌گذاری کرد.

کتاب کسی یک کرگدن ارزون نمی‌خواد؟ مناسب چه کسانی است؟

شل سیلورستاین کتاب کسی یک کرگدن ارزون نمی‌خواد؟ (Who Wants a Cheap Rhinoceros?) را برای کودکان 4 تا 7 سال که علاقه‌مند به اشعار طنز هستند به رشته‌ی تحریر درآورده است.

در بخشی از کتاب کسی یک کرگدن ارزون نمی‌خواد؟ می‌خوانیم:

who wants a cheap rhinoceros? I know of one for sale. with floppy ears and cloppy feet. And friendly waggy tail. He's sweet and fat and huggable. He's quiet as a mouse. and there are lots of things that he can do around your house. for instance...

کسی یه کرگدن ارزون می‌خواد؟ می‌دونم یکی رو به حراج گذاشتن، با گوش‌های بادبزنی و پاهای تیکوپ تیکوپی و دمی که دوستانه تکون میده. تبل و شیرین و بغل کردنی ساکت و آروم مثل موش تو خونه هم خیلی کار برات انجام میده. مثل...

 ۲۹ صفحه، ۱ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-964-8624-37-2 

چاپ ۱۳۸۵: ۱۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۳۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب کسی یک کرگدن ارزون نمی‌خواد؟

برای دانلود کتاب کسی یک کرگدن ارزون نمی‌خواد؟ و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  کسی یک کرگدن ارزون نمی‌خواد؟

نظرات کتاب کسی یک کرگدن ارزون نمی‌خواد؟

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.