دانلود کتاب کلید تلگرام


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب کلید تلگرام و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب کلید تلگرام

کتاب کلید تلگرام به قلم احسان مظلومی، روش دانلود و نصب این نرم‌افزار را بررسی کرده و شما را با قابلیت‌ها و کاربردهای آن آشنا می‌کند.

این روزها به لطف وجود موبایل‌های هوشمند و سرویس‌های اینترنت متنوع و متعدد، نرم‌افزارهای پیام رسان و مکالمه‌ی اینترنتی بسیار پر مشتری شده‌اند. کارکرد اصلی و مهم این نرم‌افزارها ارسال و دریافت پیام متنی است. ولی به تدریج امکانات بسیاری به آن‌ها اضافه شده و هر کدام هم در پی این هستند که با ارائه خدمات بیشتر و امکانات متنوع‌تر، کاربران بیشتری را جلب کنند.

در این میان نرم‌افزار تلگرام به تازگی رشد زیادی کرده و با ارائۀ امکانات زیاد و سرعت مناسب، مخاطبان زیادی را برای خودش فراهم کرده است. که این کتاب به آموزش کار با این ابزار قدرتمند خواهد پرداخت.

با مطالعه‌ی کتاب کلید تلگرام هر آنچه که باید در مورد نرم‌افزار تلگرام بدانید را فرا خواهید گرفت و نیاز به منبع دیگری نخواهید داشت. البته بجز امکاناتی که بعد از چاپ کتاب به تلگرام افزوده می‌شوند.

می‌توان گفت همه‌ی کاربرانِ جدید گوشی‌های هوشمند و تبلت‌ها و همچنین ویندوز می‌توانند از این نرم‌افزار و این کتاب بهره بگیرند. تلگرام یک ابزار ارتباطی ساده است.

اگر دارای یک گوشی هوشمند و یک اتصال اینترنت هستید و دوست دارید که با دوستان‌تان در سراسر دنیا ارتباط برقرار کنید، بعلاوه حداکثر امنیت را در مکالمه‌تان داشته و نمی‌خواهید هزینه‌ای برای ارتباط پرداخت کنید بهترین روش این است که اپلیکیشن تلگرام را نصب کرده و با کمک این کتاب به بهترین نحو از این اپلیکیشن استفاده کنید.

 ۸۸ صفحه، ۱۱ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-274-072-4 

چاپ ۱۳۹۶، قیمت الکترونیکی: ۹۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

پیشگفتار
فصل اول: مقدمات
فصل دوم: چت
فصل سوم: گروه
فصل چهارم: تنظیمات
فصل پنجم: تلگرام در کامپیوتر
سخن آخر

راهنمای دانلود کتاب کلید تلگرام

برای دانلود کتاب کلید تلگرام و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  کلید تلگرام
omid gh
۱۳۹۸/۵/۲۸
اینکه برا نحوه‌ی استفاده‌ از تلگرام کتاب نوشتی کاری ندارم، اینکه کتابت به چاپ سوم رسیده فاجعه ست.
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱)