دانلود کتاب کلید دار کعبه: نمایشنامه‌ای برای نوجوانان بر اساس آیه‌ای از قرآن کریم

  • از: سید حسین فدایی حسین
  • ناشر: انتشارات سوره مهر
  • ۲ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب کلید دار کعبه: نمایشنامه‌ای برای نوجوانان بر اساس آیه‌ای از قرآن کریم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب کلید دار کعبه: نمایشنامه‌ای برای نوجوانان بر اساس آیه‌ای از قرآن کریم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب کلید دار کعبه: نمایشنامه‌ای برای نوجوانان بر اساس آیه‌ای از قرآن کریم

کتاب کلید دار کعبه: نمایشنامه‌ای برای نوجوانان بر اساس آیه‌ای از قرآن کریم نوشتۀ سید حسین فدایی حسین، چهارمین دفتر از مجموعه یک آیه یک نمایش که بر اساس آیه 58 سوره نساء نگارش شده، نمایشنامه‌ای مذهبی مخصوص نوجوانان است.

قرآن راهنمای سعادت‌ بخش خداوند و مشوق انسان برای رسیدن به تعالی و آرامش است. لذا اندیشیدن در آیات آن ثمره‌ای والا برای انسان به ارمغان خواهد داشت.

مجموعه نمایشنامه‌های قرآنی، دستاورد جمعی است که در راستای تحقق دستیابی به افق‌های درخشان تلاش می‌کنند. پژوهش‌های محققین زبدۀ قرآنی و هنرمندی نمایشنامه‌نویسان چیره دست سبب شده تا آثاری متفاوت متناسب با سنین مختلف و شیوه‌های اجرایی گوناگون به دست آید.

این مجموعه پنج جلدی عبارت است از: (میزان) شهید سید حسن حسینی، (آن‌ها زنده‌اند) مجید ملامحمدی، (کارستان) محمدرضا آزاد، (کلید دارِ کعبه) و (به خاطر‌ مروارید) به قلم سید حسین فدایی حسین.

در بخشی از کتاب کلیددار کعبه می‌خوانیم:

نوجوان 1: اگه نیام چی؟
نوجوان 4: اون وقت منم بهت می‌گم... [در نقش پدر] چه فکر کرده‌ای ابن‌طلحه؟ به خیالت چون کلیددار کعبه هستی، نباید پاهای پدرت را ماساج بدهی؟ [از نقش خارج می‌شود. خطاب به نوجوان 1] دیدی؟ این‌طوری همه فهمیدن اسم تو ابن‌طلحه‌ست، منم پدر تو هستم، سنّم هم زیاده، چون پاهام درد می‌کنه. تو هم کلیددار کعبه هستی. و، در ضمن، خیلی هم بی‌احساس و مغروری!‌
نوجوان 1: واسه چی؟
نوجوان 4: چون حاضر نیستی پاهای پدرت رو ماساژ بدی!
نوجوان 3: ماساژ یا ماساج؟
نوجوان 4: حالا هر چی!
مربی: خیلی‌ خُب، کافیه. حالا برین سراغ قصه.
نوجوان 1: ما الان کجای قصه‌ایم؟
مربی: پیامبر و یارانش مکه رو فتح کردن و اومدن جلوی در کعبه و قصد دارن بت‌های اونجا رو بیرون بریزن. ولی کلید کعبه رو ندارن.
نوجوان 1: خُب، من این چیزا رو از کجا می‌دونم؟
مربی: فرض کن خونه‌ی شما کنار حیاط کعبه‌ست و تو داری اون‌ها رو از پنجره اتاقت می‌بینی. در ضمن، بچه‌های دیگه هم کمک می‌کنن تا این موقعیت بهتر نشون داده بشه.

 ۴۰ صفحه، ۴۱۰ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-03-1686-0 

چاپ ۱۳۹۶: ۷۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۳۵۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب کلید دار کعبه: نمایشنامه‌ای برای نوجوانان بر اساس آیه‌ای از قرآن کریم

برای دانلود کتاب کلید دار کعبه: نمایشنامه‌ای برای نوجوانان بر اساس آیه‌ای از قرآن کریم و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  کلید دار کعبه: نمایشنامه‌ای برای نوجوانان بر اساس آیه‌ای از قرآن کریم

نظرات کتاب کلید دار کعبه: نمایشنامه‌ای برای نوجوانان بر اساس آیه‌ای از قرآن کریم

ahmadali karimizadeh
۱۳۹۹/۲/۲۵
کمتر در حوزه دینی و دانش آموزی دوستان نویسنده قلم می‌زنند تشکر از نویسنده به خاطر درک این مهم و نشر این اثر زیبا
امیرعلی برهانی
۱۳۹۹/۹/۱۳
این چرا تا وسط‌ها میره بعد میگه خرید کتاب
مشاهد همه نظرات (۲)