دانلود کتاب کلید میکس و مونتاژ فیلم


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب کلید میکس و مونتاژ فیلم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب کلید میکس و مونتاژ فیلم

کتاب کلید میکس و مونتاژ فیلم به قلم حبیب مختاری، به زبانی ساده و گویا نرم‌افزار Ulead Video Studio را معرفی کرده و امکانات مهم این برنامه را گام‌به‌گام بررسی و شرح می‌دهد.

مقوله فیلم و فیلم‌سازی از موضوعاتی است که معمولاً عموم مردم به آن علاقمند می‌باشند. یک فیلم تشکیل شده از مجموعه‌ای از تصاویر ثابت است که بدون وقفه و پشت سر هم و با سرعتی معین به نمایش درمی‌آید. این تصاویر ثابت هنگام نمایش پشت سر هم به کمک خطای دید انسان به صورت پیوسته دیده شده و در نهایت فیلم و یا همان تصویر متحرک شکل می‌گیرد.

معمولاً مرور و تماشای پشت صحنه فیلم‌ها جذابیت خاصی را برای بیننده ایجاد می‌کند. بیننده با تماشای این صحنه‌ها پله ‌پله با حقه‌ها و ترفندهای فیلم آشنا می‌شود و چه بسا در صحنه‌هایی از فیلم که هیجان و حیرت بیننده را به اوج خود می‌رساند، بیننده با آشنایی با ترفندهای فیلم‌سازی، دریچه‌ای تازه به روی خود باز می‌بیند و از آن پس تماشای فیلم را با چشمی دیگر تجربه می‌کند، چشمی که ریزبینانه به دنبال کشف تکنیک‌های نهفته در فیلم می‌باشد.

امروزه با ورود تکنولوژی کامپیوتر در جامعه و همه‌گیر شدن آن، معمولاً هر تکنیک و حرفه‌ای که تا چندی پیش در بین عموم ناشناخته و مبهم بود، شناخته و معرفی شده و حال می‌توانید به سادگی و با صرف وقتی نسبتاً اندک با تکنیک‌ها و فنون مورد علاقه‌تان آشنا شوید و در آن مهارت کسب کنید. مقوله فیلم و فیلم‌سازی نیز از این قضیه مستثنی نبوده و به کمک کامپیوتر نسبتاً فراگیر شده است.

هر کس با اندک دانشی نسبت به این موضوع و آشنایی با نرم‌افزارهای مربوطه می‌تواند به سادگی شروع به فیلم‌سازی کند. تدوین و مونتاژ فیلم‌های خانوادگی، تهیه آلبوم‌های متنوع عکس دیجیتالی، تهیه فیلم‌های آموزشی و سرگرمی و... همگی با یک دستگاه کامپیوتر به همراه نرم‌افزار مربوطه امکان‌پذیر شده است.

یکی از معروف‌ترین نرم‌افزارهای فیلم‌سازی، Video Studio محصول شرکت Ulead است که یکی از برنامه‌های پرطرفدار تدوین و مونتاژ فیلم محسوب می‌شود. این نرم‌افزار علی‌رغم امکانات فراوان و نسبتاً مناسب، محیط ساده‌ای دارد.

آنچه در کتاب کلید میکس و مونتاژ فیلم می‌آموزید:

- ساخت آلبوم عکس دیجیتال
- ساخت کارت تبریک الکترونیکی
- افزودن جلوه‌های تصویری به فیلم
- ساخت تیتراژ و زیرنویس برای فیلم
- صداگذاری و افزودن موسیقی به فیلم
- برش چند فیلم و ترکیب آن‌ها با یکدیگر

 ۱۱۳ صفحه، ۵ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-964-2553-60-0 

چاپ ۱۳۹۱، قیمت الکترونیکی: ۹۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

پیشگفتار
فصل اول - آشنایی با برنامه Ulead Video Studio
فصل دوم - کار با تصویر
فصل سوم - کار با صدا
فصل چهارم - جلوه‌های ویژه
فصل پنجم - دیگر تکنیک‌ها
فصل ششم - تهیه خروجی از برنامه
فصل هفتم - پروژه‌های عملی

راهنمای دانلود کتاب کلید میکس و مونتاژ فیلم

برای دانلود کتاب کلید میکس و مونتاژ فیلم و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  کلید میکس و مونتاژ فیلم