دانلود کتاب کلید نصب نرم‌افزار


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب کلید نصب نرم‌افزار و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب کلید نصب نرم‌افزار

کتاب کلید نصب نرم‌افزار به قلم محمدتقی مروج، شما را با اصول و مراحل نصب یک نرم‌افزار آشنا کرده و به معرفی محدودیت‌های نرم‌افزاری می‌پردازد.

دانستن چگونگی نصب نرم‌افزارهای گوناگون و اصول حاکم بر آن‌ها از مهارت‌هایی است که توانایی کاربران کامپیوتر را در استفاده‌ی درست و بهینه از سیستم افزایش می‌دهد. برای اضافه کردن نرم‌افزار جدید به کامپیوتر، ملزم به انجام عملیات نصب آن برنامه هستید و به واسطه‌ی این عملیات است که یک برنامه‌ی خاص به روی کامپیوتر منتقل گشته و قابل استفاده می‌شود. به علاوه بسیاری از مشکلاتی که کاربران حین استفاده از ویندوز با آن روبه‌رو می‌شوند، مربوط به درست کار نکردن برخی از برنامه‌ها و یا خراب شدن آن‌هاست. پس برای حل این مشکل باید برنامه‌ را از نصب خارج کرده و آن را دوباره نصب کنید.

در صورتی که بتوانید نرم‌افزارهای مورد نظرتان را خودتان نصب کرده و یا از نصب خارج نمایید، عملاً خواهید توانست در بسیاری از موارد رفع اشکال‌های نرم‌افزاری سیستم را خودتان انجام دهید که منجر به صرفه‌جویی در زمان و هزینه شده و به هنگام بروز مشکل و یا نیاز به استفاده از یک برنامه جدید، دیگر یک کاربر دست و پا بسته نخواهید بود.

اما نکته‌ی مهمی که باید در اینجا اشاره شود مربوط به حق استفاده از نرم‌افزارهای مختلف است. نرم‌افزار نیز مانند دیگر محصولات تجاری توسط یک تولید کننده ساخته شده و به بازار عرضه می‌شود. و کاربران نیز صرفاً باید نسخه‌های اصلی را که شرکت تولید کرده خریداری نمایند و از نسخه‌های غیر اصلی استفاده نکنند و هر گونه کپی‌برداری از برنامه‌ها و استفاده از آن‌ها بدون پرداخت وجه به شرکت تولید کننده خلاف قانون خواهد بود که این یک قانون جهانی با نام کپی رایت (Copy right) یا حق تکثیر است که از حقوق تولید کنندگان نرم‌افزار (و البته درباره‌ی دیگر محصولات نظیر کتاب، فیلم، موسیقی و... نیز این قانون وجود دارد.) در سراسر جهان حمایت می‌کند.

اما ایران هنوز به این قانون نپیوسته است و هم‌چنین به دلیل برخی مشکلات، اکثر تولید کنندگان نرم‌افزاری به صورت تبعیض‌آمیزی از فروش محصول خود به ایران جلوگیری می‌کنند و لذا در حال حاضر برای کاربران ایرانی راهی به جز استفاده از نسخه‌های غیراصلی وجود ندارد.

آنچه در کتاب کلید نصب نرم‌افزار می‌آموزید:

- روش نصب کرک
- رفع اشکال نرم‌افزارهای نصب شده
- گذر از محدودیت‌های نرم‌افزاری نسخه‌های غیر اصلی
- آموزش مراحل و روش نصب نرم‌افزار‌های کاربردی، بازی و...

 ۱۰۶ صفحه، ۶ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-964-2553-04-4 

چاپ ۱۳۸۵، قیمت الکترونیکی: ۹۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

پیش گفتار
فصل اول: اصول و مراحل نصب نرم‌افزار
فصل دوم: گذر از محدودیت‌های نرم‌افزاری
فصل سوم: نکته‌ها و ناگفته‌هایی از نصب نرم‌افزارها
فصل چهارم: حذف نرم‌افزارهای نصب شده
فصل پنجم: نصب نرم‌افزار راه‌انداز» سخت‌افزار
ضمیمه

راهنمای دانلود کتاب کلید نصب نرم‌افزار

برای دانلود کتاب کلید نصب نرم‌افزار و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  کلید نصب نرم‌افزار