دانلود کتاب کلید واژه آزمون نظام مهندسی تاسیسات برق


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب کلید واژه آزمون نظام مهندسی تاسیسات برق و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب کلید واژه آزمون نظام مهندسی تاسیسات برق

در ادامه روند آماده سازی مجموعه ای کامل برای آزمون نظام مهندسی تاسیسات برقی، بنا به درخواست مکرر داوطلبان، واژگان کلیدی منابع آزمون به صورت کامل جمع آوری و در قالب کتاب پیش رو تقدیم شما می گردد. برای این منظور، نزدیک به 7000 واژه از منابع زیر جمع آوری شده است: قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان و آئین‌نامه اجرائی آن، مبحث اول (تعاریف)، مبحث دوم (نظامات اداری)، مبحث سوم (حفاظت ساختمانها در مقابل حریق)، مبحث دوازدهم (ایمنی و حفاظت کار در حین اجرا)، مبحث سیزدهم (طرح و اجرای تاسیسات برقی ساختمانها)، مبحث پانزدهم (آسانسورها و پلکان‌ برقی)، مبحث نوزدهم (صرفه‌جوئی در مصرف انرژی)، مبحث بیست و یکم (پدافند غیرعامل)، مبحث بیست و دوم (مراقبت و نگهداری از ساختمانها) و راهنماهای مقررات ملی ساختمان راهنماهای مقررات ملی ساختمان.

 ۲۶۲ صفحه، ۴ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-7327-56-2 

چاپ ۱۳۹۵: ۱۹۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۳۳۰۰ ت - 4.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب کلید واژه آزمون نظام مهندسی تاسیسات برق

برای دانلود کتاب کلید واژه آزمون نظام مهندسی تاسیسات برق و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  کلید واژه آزمون نظام مهندسی تاسیسات برق
سعید کریم زاده
۱۳۹۶/۱۲/۱۰
چاپ سال ۹۶رو دارین؟
امیر ناصری
۱۳۹۶/۱/۳
لطفا این کتاب رو در ایام نوروز در لیست رایگان ها قرار دهید با تشکر از زحمات شما
:-/ :-(
۱۳۹۶/۱/۱
برای رشته برق عالی کتابش
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۳)