دانلود کتاب کلید Windows 7


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب کلید Windows 7 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب کلید Windows 7

کتاب کلید Windows 7 به قلم احسان مظلومی، طریقه نصب و راه‌اندازی این نسخۀ ویندوز را معرفی کرده و شما را با کارایی و قابلیت‌های آن آشنا می‌کند.

زمانیکه مایکروسافت ویندوز 3.1 را عرضه کرد، کسی آن را خیلی جدی نگرفت اما با ورود ویندوز 95 به بازار، همه چیز تغییر کرد. این ویندوز مستقیماً کامپیوتر را راه‌اندازی می‌کرد (لازم نبود ابتدا وارد Dos شوید) و امکانات خیلی زیادی هم داشت. پس از آن به فاصله چند سال، شرکت مایکروسافت چندین نسخه از ویندوز به بازار عرضه کرد. از جمله ویندوزهای 98، Me، 2000، XP، ویستا و 7. البته همه آن‌ها موفق نبودند و فقط تعدادی مورد استقبال کاربران قرار گرفتند.

ویندوز XP پس از چند نسخه ناموفق به بازار عرضه شد و موفق‌ترین نسخه ویندوز تا‌کنون بوده است. به همین دلیل مایکروسافت تا سال‌ها این نسخه را در بازار حفظ کرد. با ورود ویندوز ویستا به بازار، همه منتظر بودند که ببینند استقبال چطور خواهد بود. در همان روزهای اول مشخص شد که با یک نرم‌افزار شکست خورده دیگر مواجه شده‌اند. ویستا موفقیت چندانی کسب نکرد. یکی از بزرگ‌ترین شکست‌هایش این بود که کلید ویندوز ویستا هیچ‌گاه نوشته نشد. مایکروسافت هم بلافاصله دست بکار شد و نسخه بعدی را خیلی سریع‌تر به بازار داد تا شکست خود را جبران کند.

ویندوز 7 در واقع همان ویندوز ویستا است. منهای بسیاری از نقطه ضعف‌های آن. ویندوز 7 را می‌توان ویندوزی‌ موفق دانست که احتمالا تا چند سالی مهمان‌خانه‌های شما خواهد بود.

کتاب کلید ویندوز 7 برای کسانی که به تازگی کار با کامپیوتر را فرا گرفته‌اند مناسب نیست. این کتاب برای کسانی است که با ویندوز XP و یا ویستا تا حدودی آشنا هستند و قصد دارند کارشان را با ویندوز 7 ادامه دهند. اگر تا قبل از این کاربر ویندوز XP بوده‌اید می‌توانید از این کتاب برای آشنایی با ویندوز ویستا نیز استفاده کنید زیرا قابلیت‌ها و مشخصات ظاهری این دو ویندوز بسیار شبیه به یکدیگر است.

آنچه در کتاب کلید Windows 7 می‌آموزید:

مخفی کردن فایل‌ها
- آشنایی با ویندوز 7
- ابزارهای جدید ویندوز 7
- نکات ایمنی در ویندوز 7
- کار با فایل‌ها و پوشه‌ها
- تفاوت‌های ویندوز 7 و XP
- قابلیت‌های جدید ویندوز 7
- روش جدید رایت CD در ویندوز 7
- ساخت منو برای DVDها در ویندوز

 ۷۹ صفحه، ۹ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-5656-35-0 

چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۹۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

پیشگفتار
فصل اول: آشنایی با ویندوز 7
فصل دوم: عملکردهای اصلی
فصل سوم: تنظیمات ویندوز
فصل چهارم: استفاده از ابزارهای ویندوز
سخن آخر

راهنمای دانلود کتاب کلید Windows 7

برای دانلود کتاب کلید Windows 7 و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  کلید Windows 7

نظرات کتاب کلید Windows 7

تارا محمدی
۱۳۹۹/۱۰/۶
من برای استخدامی از این کتاب استفاده کردم واقعا راضی بودم 👌👌حجم کم اما کاربردی
مشاهد همه نظرات (۱)