دانلود کتاب صوتی کلید


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی کلید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی کلید

داستان کتاب صوتی کلید اثر ایزاک بشویس سینگر درباره‌ی زنی بیوه و میانسال به نام بسی پاپکین است که در آپارتمانی در نیویورک زندگی می‌کند.

او که سال‌هاست در دنیای تنهایی خودش به سر می‌برد، نسبت به همه ی آدم‌ها و همسایگانش بدبین است و با کسی ارتباط ندارد. روزی هنگام خروج از آپارتمان هم‌چون همیشه در را قفل می‌کند و حتی سوراخ کلید را هم با بتونه پر می‌کند تا نیروهای مافوق بشری به آپارتمانش راه پیدا نکنند. اما در غروب این روز بخصوص با صحنه‌هایی از زندگی مواجه می‌شود که به کلی روحش را دگرگون می‌کند.

کتاب صوتی کلید (The Key) در دقایق پایانی چرخشی به سمت ماوراء دارد که حال و هوای شخصیت اصلی را دگرگون می‌سازد. در اجرا سعی شده از طریق موسیقی زیرکلام در بخش کلیسا و لحن متناسب برای جملات پایانی، این ویژگی اثرگذارتر شود.

ایزاک بشویس سینگر (Isaac Bashevis Singer) نویسنده با استعدادی است که برای کتاب آخرین شرور برنده جایزه نوبل سال 1987 شد،  وی هم‌چنین جایزه کتاب ملی دریافت کرده است. او جایزه کتاب ملی آمریکا ‌را برای کتاب «روز خوشی: داستان‌هایی از بزرگ شدن پسری در ورشو» دریافت کرده است.

ایزاک بشویس سینگر بیشترین شهرتش را مدیون خلق داستان‌های کوتاهی است که در آن‌ها از آداب و رسوم مردم عامی و فرهنگ یهودی سخن می‌گوید تا مضامینی چون خوبی و بدی، اشتیاق و محدودیت، شور مذهبی و نقطه ضعف‌های شخصی همراه با فرد شوخ طبعی و مهربانی را نشان دهد.

فهرست مطالب

۲۴ دقیقه
کلید - بخش اول
۲۰ دقیقه
کلید - بخش دوم
 ۴۴ دقیقه، ۴۱ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۶، قیمت الکترونیکی: ۸۰۰۰ ت - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

راهنمای دانلود کتاب صوتی کلید

برای دانلود کتاب صوتی کلید و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  کلید