دانلود کتاب کلینیک حیوانات


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب کلینیک حیوانات و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب کلینیک حیوانات

کتاب کلینیک حیوانات اثر افشین تل‌لو شامل بیست داستان کوتاه است که به نوعی دغدغه‌ها و پارادوکس‌های انسانی را در قالب داستان‌های حیوانی مطرح می‌کند، تا از این طریق تعارضات و تناقضات دست و پا گیر زندگی انسان‌ها به نوعی نمایان شود.

افشین تل‌لو به شکل‌گیری کتاب کلینیک حیوانات اشاره کرده و گفته است: از آن جایی که حرفه اصلی من پزشکی است، جرقه‌های اصلی تحریر این داستان‌ها در مراجعه بیمارانم به ذهنم خطور کرد. این طنزپرداز جوان همچنین از معضلات طنز کشور سخن گفته، اذعان داشت: ما مردمی هستیم که در ادبیات محاوره‌ای خود، شوخ‌طبعی‌های زیادی داریم؛ اما همین که این گفتمان به روی کاغذ یا به صورت مصور درمی‌آید، آستانه تحمل ما به نوعی تحریک می‌شود.

در بخشی از کتاب کلینیک حیوانات می‌خوانیم:

الاغ کارهاش که تموم شد و بارها رو که تحویل داد، راه افتاد و رفت کلینیک ارتوپدی. بعد از یه مدت منتظر موندن، نوبتش رسید. الاغ رفت داخل و مؤدبانه سلام کرد و یه گوشه روی صندلی نشست. دکتر گفت: «بفرما الاغ جان، چی شده، مشکلت چیه؟» الاغ کلاهش رو برداشت و زانوهای جفت‌شده‌اش رو نشون داد و گفت: «عرضم به خدمتتون آقای دکتر چند وقتیه زانوهام خیلی درد می‌کنه.» دکتر زانوهای الاغ رو معاینه کرد و گفت: «آرتروزه! آقا جون زانوهات آرتروز داره.» الاغ انگار که از حرف‌های دکتر هیچی نفهمیده بود گفت: «حالا قرصی شربتی چیزی داره؟» دکتر شروع به نوشتن نسخه کرد.

 ۴۸ صفحه، ۳ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-175-168-4 

چاپ ۱۳۹۰: ۲۵۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۲۰۰ ت - 0.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب کلینیک حیوانات

برای دانلود کتاب کلینیک حیوانات و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  کلینیک حیوانات