دانلود کتاب کلیک طلایی: تکنیک‌های تضمینی نورومارکتینگ


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب کلیک طلایی: تکنیک‌های تضمینی نورومارکتینگ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب کلیک طلایی: تکنیک‌های تضمینی نورومارکتینگ

در کتاب کلیک طلایی: تکنیک‌های تضمینی نورومارکتینگ برای تبدیل بازدیدکننده وب‌سایت به مشتری وفادار، دکتر سوزان وینچنک، تلاش کرده است تا مبتنی بر اصول متقاعدسازی و بازارایابی ­عصبی، موفق­‌ترین تکنیک­­‌های ایجاد یا بهبود وب­‌سایت­‌ها را گردآوری کند.

وینچنک بسیار فراتر از بیان اصول و قوانین، با به­‌کارگیری زبان قصه و خاطره و استعاره به صورت کاربردی به بیان تکنیک‌های تضمینی نورومارکتینگ برای تبدیل بازدیدکننده به مشتری وفادار پرداخته است.

کتاب کلیک طلایی ترجمه کتاب معروف neurowebdesign و دارای 4 ستاره از وب‌سات آمازون، جزء 10 کتاب محبوب حوزه نورومارکتینگ و همچنین تنها کتاب ترجمه شده در زمینه کاربرد نورومارکتینگ در وب‌سایت است. 

سالانه نزدیک به نود درصد کسب و کارهای اینترنتی در کل جهان با شکست مواجه می‌شوند و یکی از دلایل اصلی این شکست، وب­‌سایت‌­های ضعیفی است که نمی­‌توانند مخاطبین خود را جذب یا حفظ کنند. همواره یکی از سؤالات اصلی مدیران، طراحان یا هر فردی که با وب­‌سایت سر و کار دارد این است که چطور وب­‌سایتی جذاب و پول­‌ساز ایجاد کنند. کتاب "کلیک طلایی: تکنیک‌های تضمینی نورومارکتینگ برای تبدیل بازدیدکننده وب‌سایت به مشتری وفادار" بهترین پاسخ به این سؤال شماست. 

در ترجمه کتاب سعی شده است سادگی متن حفظ شود و تمام تصاویر موجود به فارسی برگردان‌شده و از تصاویر وب‌سایت‌های ایرانی استفاده‌شده است تا خواننده کتاب به‌راحتی بتواند این نکات را در فضای مجازی بررسی کند. همچنین در متن کتاب نکات طلایی مشخص‌شده و در انتهای هر فصل موضوعات اصلی فصل گردآوری‌شده است. با خواندن این کتاب کلیک طلایی، رازهای موفقیت وب­‌سایت­‌های برتر دنیا را بشناسید و شما هم وب­‌سایت­‌هایی جذاب و موفق ایجاد کنید. 

دکتر سوازن وینچنک دارای مدرک دکتری روانشناسی بوده و از سال ۱۹۷۹ در این زمینه مشغول به فعالیت است او به‌عنوان سخنران، مدرس، مشاور و مدیر درزمینه‌ کسب‌وکار در سراسر جهان فعالیت دارد است.  دکتر وینچنک مدیریت وب‌سایت neurowebbook را به عهده دارد. او دارای دو فرزند است و در ایالت ویسکانسین زندگی می‌کند. 

 ۲۴۰ صفحه، ۴ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-314-194-0 

چاپ ۱۳۹۵: ۱۸۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۹۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

پیشگفتار دکتر درگی
فصل 1: ما سه مغز داریم
فصل 2: اثر ناظر؛ داستان قتل کیتی گنوز
فصل 3: داستان جعبه پنیر بیست ساله
فصل 4: کلوچه کمیاب خوشمزه
فصل 5: معمای مربا!
فصل 6: شاید برای شما هم اتفاق بیفتد
فصل 7: هشدار در حیاط خانه
فصل 8: رئیس جمهوری با دندان زیباتر
فصل 9: من میترسم، پس میخرم
فصل 10: راز شهرزاد
فصل 11: دیروز، امروز، فردا

راهنمای دانلود کتاب کلیک طلایی: تکنیک‌های تضمینی نورومارکتینگ

برای دانلود کتاب کلیک طلایی: تکنیک‌های تضمینی نورومارکتینگ و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  کلیک طلایی: تکنیک‌های تضمینی نورومارکتینگ
احسان مهدی نژاد
۱۳۹۶/۸/۲۱
ممنون استاد مجیدى عالى هستید
فرشاد بهرام پوری
۱۳۹۷/۳/۲۲
فوق‌العاده جالب بود، پیشنهاد میکنم حتما این کتاب را بخوانید
ali ayoubi
۱۳۹۷/۳/۲۱
عالی بود
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲۳)