دانلود کمیک گوژپشت نتردام


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی کمیک گوژپشت نتردام و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

افزودن به کتابخانه
 ۴۷ صفحه، ۱۵ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

معرفی کمیک گوژپشت نتردام

این کتاب کمیک تصویری از داستان گوژپشت نتردام است که توسط محمدصادق جابری فرد به فارسی برگردانده شده است. این کتاب داستان گوژپشت بدشکلی به نام کازیمودو، ناقوس زن کلیسای نتردام شهر پاریس است. او دلباخته دختر کولی زیبایی به نام اسمرالدا می‌شود و جانش را نجات می‌دهد... 

کتاب گوژپشت نتردام (Notre-Dame de Paris) به قلم ویکتور هوگو (Victor Marie Hugo)، نویسنده مشهور فرانسوی است و این کتاب یکی از آثار ادبی برجسته جهان به شمار می‌رود.

در پاریس قرن پانزدهم میلادی، رئیس نگهبانان شهر ،نوزاد ناقص‌الخلقه را پیدا کرده، سرپرستی او را به عهده می‌گیرد و او را در برج کلیسای نوتردام نگهداری می‌کند. این کودک که صورتی نازیبا دارد را کازیمودو می‌نامند. کازیمودو که که بدنی قدرتمند دارد، مسئول نواختن ناقوس‌های کلیسا می‌شود. بیست سال بعد، زمانی که پاریس در تکاپوی برگزاری جشنی است، کازیمودو، اسمرالدا را می‌بیند، دخترکی کولی که در خیابان‌ها برنامه اجرا می‌کند و ماجرا از این‌جا آغاز می‌شود.

در رمان گوژپشت نتردام شهر پاریس در قرون وسطی به بهترین شکل نمایش داده شده است. محل وقوع داستان این رمان، کلیسای نوتردام پاریس، کلیسایی باشکوه با پنجره‌های آراسته به شیشه‌های رنگین است. هوگو در این کتاب شکوه و جلال و عظمت معماری این بنای گوتیک را به بهترین شکل به مخاطب خود انتقال می‌دهد. شرکت والت دیزنی، بر اساس این رمان، انیمیشنی تولید کرده که این کمیک بر اساس انیمیشن دیزنی طراحی شده است.

راهنمای دانلود کمیک گوژپشت نتردام

برای دانلود کمیک گوژپشت نتردام و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کمیک گوژپشت نتردام
شیما فرشادی
۱۳۹۶/۱۰/۱۰
من خونده بودم ولى با کمیک خیلی قشنگ تره
Ali Bagherpour
۱۳۹۶/۱۰/۱۷
چی میگی دایی
Ali Bagherpour
۱۳۹۶/۱۰/۱۷
کتاب عالی
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲)
هزاران کتاب، رمان و مجله همیشه همراه شما
نصب رایگان کتابراه