دانلود کتاب کی؟ از کجا فهمیدی؟ مهارت تشخیص نشانه‌ها

  • از: محسن صدیقی مشکنانی
  • ناشر: نشر ممد
  • ۲ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب کی؟ از کجا فهمیدی؟ مهارت تشخیص نشانه‌ها و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب کی؟ از کجا فهمیدی؟ مهارت تشخیص نشانه‌ها و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب کی؟ از کجا فهمیدی؟ مهارت تشخیص نشانه‌ها

کودکان پیش‌دبستانی با استفاده از کتاب کی؟ از کجا فهمیدی؟ مهارت تشخیص نشانه‌ها نوشته‌ی محسن صدیقی مشکنانی، می‌توانند مفاهیمی چون طبقه‌بندی، تفاوت‌های ظاهری، ارتباط بین اشیا و جانوران مختلف و... را یاد بگیرند. این کتاب برای سرگرمی و آموزش آن‌ها به طور هم‌زمان، مناسب و کاربردی است.

درباره کتاب کی؟ از کجا فهمیدی؟ مهارت تشخیص نشانه‌ها:

شناسایی و تشخیص نشانه‌های مختلف در چهره افراد و محیط اطراف از جمله مهارت‌های اساسی و بنیادی است که همه افراد در هر شرایطی فارغ از سن، جنس، شغل، تحصیلات و محل زندگی به آن نیاز دارند.

کتاب کی؟ از کجا فهمیدی؟ مهارت تشخیص نشانه‌ها سومین جلد از مجموعه مهارت‌های بنیادی است. در هر صفحه از کتاب چهار عکس وجود دارد و پرسشی درباره حس و حالت‌های مختلف بدن و صورت آن‌ها مطرح شده است. هنگام مطالعه این کتاب برای کودک خود بسته به سلیقه و نظرتان و وسایلی که در دسترس است، مهیا کنید و درباره تفاوت‌ها و شباهت‌های بین اشکال مختلف با کودکان گفت‌وگو کنید. هنگام خواندن کتاب از آن‌ها بخواهید برای پاسخ‌هایی که به پرسش‌ها می‌دهند، دلیل بیاورند و پاسخ‌ها و استدلال‌های صحیح و منحصربه‌فرد کودکتان را تشویق کنید.

کتاب کی؟ از کجا فهمیدی؟ مهارت تشخیص نشانه‌ها برای چه کسانی مناسب است؟

این کتاب برای تقویت مهارت‌های کودکان 4 سال به بالا کاربرد دارد.

 ۲۵ صفحه، ۶ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-997865-6 

چاپ ۱۳۹۹: ۱۲۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۶۰۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب کی؟ از کجا فهمیدی؟ مهارت تشخیص نشانه‌ها

برای دانلود کتاب کی؟ از کجا فهمیدی؟ مهارت تشخیص نشانه‌ها و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  کی؟ از کجا فهمیدی؟ مهارت تشخیص نشانه‌ها

نظرات کتاب کی؟ از کجا فهمیدی؟ مهارت تشخیص نشانه‌ها

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.