دانلود کتاب گرامر زبان انگلیسی در یک نگاه - time line

  • از: جمال فرجی
  • ۳۴ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب گرامر زبان انگلیسی در یک نگاه - time line و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیک

برای دانلود قانونی کتاب گرامر زبان انگلیسی در یک نگاه - time line و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب گرامر زبان انگلیسی در یک نگاه - time line

شاید این عنوان پاسخی باشد در برابر صدها کتابی که راجب گرامر زبان انگلیسی نوشته شده باشد. این روش گرامر زبان انگلیسی را بسیار جذاب و خوشایند می کند. با استفاده از روش Time Line ما تمامی زمان های انگلیسی را در یک تصویر بسیار زیبا و آسان گردآوری کرده و هر زبان آموزی تنها به یک نگاه و توضیحی کوچکی که در داخل آن آمده، خود و ما را برای همیشه از دست کتاب های قطور و سخت گرامر نجات می دهد. علاوه بر زمان ها بخش های مختلف گرامر در این روش جای گرفته است . سعی کردیم خلاصه هر چه نیاز است را پاسخ دهیم.

با استفاده از روش شما قادر خواهید بود :

  • استاد گرامر در زمینه انواع زمان و انوع مجهول در زبان انگلیسی شوید
  • قادر خواهید بود آنرا به هر کسی تدریس کنید
  • قادر خواهید به تمام سوالات کنکور زبان انگلیسی در حوزه زمان و مجهول به طول کامل و 100 درصد پاسخ دهید

از همه مهمتر از خواندن زبان لذت خواهید برد

 ۱۶ صفحه، ۵۳۲ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
چاپ ۱۳۹۲، قیمت الکترونیکی: ۳۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیک

راهنمای دانلود کتاب گرامر زبان انگلیسی در یک نگاه - time line

برای دانلود کتاب گرامر زبان انگلیسی در یک نگاه - time line و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  گرامر زبان انگلیسی در یک نگاه - time line
Abbas Yazdi Nezhad
۱۳۹۷/۸/۱۳
این کتابو خوندم و باید بگم در نوع خودش زمانهارو برای مبتدیان خوب توضیح داده اما اینکه شخص مسلط به قیود زمان و مکان و اصطلاحات قیدی پر کاربردی بشه و استاد گرامر بشه این طور نیست و همینطور این کتاب در بیشتر...
mehdi nasiri
۱۳۹۶/۴/۱۱
بیان ساده و شماتیک این دوره به یافتن تصور از زمانها کمک میکند. بشخصه دنبال متنی بودم که مثالهای بیشتری زده باشه و اونها رو ترجمه کرده باشه.
محسن خدابنده
۱۳۹۴/۱۱/۱
عالی...، ، اقا بهزاد کم لطفی نکنید دیگه.. ایده اصلی این کتاب خیلی به من و دوستام کمک کرد. یعنی میشه مبحث زمان‌ها رو یه جورایی برای همیشه به ذهن سپرد،، به علاوه قسمت مجهول رو هم. در کل کار خوبی بود.
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲۲)