دانلود کتاب گرامر زبان انگلیسی در یک نگاه - time line

  • از: جمال فرجی
  • ۳۴ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب گرامر زبان انگلیسی در یک نگاه - time line و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیک

برای دانلود قانونی کتاب گرامر زبان انگلیسی در یک نگاه - time line و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب گرامر زبان انگلیسی در یک نگاه - time line

شاید این عنوان پاسخی باشد در برابر صدها کتابی که راجب گرامر زبان انگلیسی نوشته شده باشد. این روش گرامر زبان انگلیسی را بسیار جذاب و خوشایند می کند. با استفاده از روش Time Line ما تمامی زمان های انگلیسی را در یک تصویر بسیار زیبا و آسان گردآوری کرده و هر زبان آموزی تنها به یک نگاه و توضیحی کوچکی که در داخل آن آمده، خود و ما را برای همیشه از دست کتاب های قطور و سخت گرامر نجات می دهد. علاوه بر زمان ها بخش های مختلف گرامر در این روش جای گرفته است . سعی کردیم خلاصه هر چه نیاز است را پاسخ دهیم.

با استفاده از روش شما قادر خواهید بود :

  • استاد گرامر در زمینه انواع زمان و انوع مجهول در زبان انگلیسی شوید
  • قادر خواهید بود آنرا به هر کسی تدریس کنید
  • قادر خواهید به تمام سوالات کنکور زبان انگلیسی در حوزه زمان و مجهول به طول کامل و 100 درصد پاسخ دهید

از همه مهمتر از خواندن زبان لذت خواهید برد

 ۱۶ صفحه، ۵۳۲ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
چاپ ۱۳۹۲، قیمت الکترونیکی: ۳۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیک

راهنمای دانلود کتاب گرامر زبان انگلیسی در یک نگاه - time line

برای دانلود کتاب گرامر زبان انگلیسی در یک نگاه - time line و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  گرامر زبان انگلیسی در یک نگاه - time line

نظرات کتاب گرامر زبان انگلیسی در یک نگاه - time line

بهزاد غریبه
۱۳۹۴/۱۰/۲۶
بله حتما دلیل هم براتون می‌آورم البته تا دلتان بخواهد ولی خوب به ذکر چند مثال بسنده میکنم.
مهمترین کاربردهای ساختار‌های آینده در گذشته:
ساختار had hoped
مهمترین کاربردهای زمان گذشته
ساختار used to , would قبل از فعل ساده
فعل ing دار بعد از become used to و become accustomed to و get used to
و و -
علایم زمانها مثلا before علامت مشترک زمانهای گذشته آینده است. When علایم مشترک زمانهایی گذشته استمراری و آینده است و....
کل منظور من این هست که بدونید وقتی دارید یک کالا رو برای فروش میگذارید درباره‌اش غلو نکنید؛ قیمت یک کتاب 790 صفحه‌ای مدرسان شریف 57000 تومان است و کامل همه چیز در آون هست و آون ادعای شما رو نداره با اینکه کتابش حرف نداره ولی وقتی کسی داره میگه گرامر در یک نگاه؛ با کلی تبلیغ درباره اش؛ طوری وانمود نکنید که یک کتاب 16 صفحه‌ای آون هم پر از تصاویر سطحی از گرامر؛ میتونه مشکل گرامر همه رو کامل حل بکنه. در آخر خوشحال میشدم پولم رو بهم برگردونید ولی چون چند صفحه از کتاب رو دیگه خوندم لازم نیست برگردونید حلال کردم پولش رو؛ ولی در کل خوشم نیومد و در آخر من هیچ توهینی نکردم فقط چون پیامم رو یکبار حذف کردید بد جور بهم برخورد. توهینی در کار نبود.
Abbas Yazdi Nezhad
۱۳۹۷/۸/۱۳
این کتابو خوندم و باید بگم در نوع خودش زمانهارو برای مبتدیان خوب توضیح داده اما اینکه شخص مسلط به قیود زمان و مکان و اصطلاحات قیدی پر کاربردی بشه و استاد گرامر بشه این طور نیست و همینطور این کتاب در مورد افعال معلوم و مجهول چیزی زیادی نگفته و بازش نکرده.. به نظرم تعریف کمی غلو داره و باید اصلاح در شه.. آخر ممنونم ازتون که اپ خوبی دارید.. امیدوارم قیمتها هم کمی تعدیل شه چون تنها خروجی که دست کاربر میرسه فرمت خود اپ هست نه قابل انتقال
مریم رایان
۱۳۹۹/۱/۱۴
از اینکه احساس مسیولیت کردن و تجربیات خودشون رو در اختیار قرار دادن جای نقدیر و تشکر داره البته ما همواره عادت کردیم کتاب‌های با حجم زیاد بخونیم ولی به نظر من کم گوی و گزیده گوی چون در. ولی برای فهم بیشتر میتونست مثال هاش بیشتر باشه با سپاس از نویسنده مسیولیت پذیر کتاب🙏🏽🙏🏽🙏🏽🌸🌸🌸
مشاهد همه نظرات (۲۲)