دانلود کتاب گروه‌های پیشرو: چگونه تیم سطح برتر ایجاد کنیم؟


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب گروه‌های پیشرو: چگونه تیم سطح برتر ایجاد کنیم؟ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب گروه‌های پیشرو: چگونه تیم سطح برتر ایجاد کنیم؟

کتاب گروه‌های پیشرو: چگونه تیم سطح برتر ایجاد کنیم؟ نوشته‌ی کن بلانچارد، یک راهنمای کاری با انبوهی از رهنمودهای دقیق برای افرادی است که می‌خواهند تیم‌هایی با عملکرد بالا تشکیل دهند.

کار تیمی و همکاری نشان می‌دهند چگونه کاری به شکل موثر انجام می‌شود. شیوه‌های مبتنی بر تیم، وقتی که با موفقیت اجرا می‌شوند، به بهره‌وری بالا، افزایش رضایت و سلامت کارکنان منجر می‌شوند و از ارزش‌های دموکراتیک ما حمایت می‌کنند. اکثر مردم، امروزه، در یک یا چندین تیم فعالیت می‌کنند. متاسفانه، این تیم‌ها اغلب با حداکثر توان خود کار نمی‌کنند. یکی از موانع بزرگ در اجرای موفقیت‌آمیز کار گروهی این است که که افراد برای مشارکت در گروه، به درستی آموزش داده نشده‌اند.

هنگامی که کتاب گروه‌های پیشرو: چگونه تیم سطح برتر ایجاد کنیم؟ (Go Team) را می‌خوانید، 2 توانایی کسب می‌کنید و اعتماد به نفس در تبادل مؤثر اطلاعات برای ایجاد اعتماد و مسئولیت و هم‌چنین ایجاد مرزهای واضح برای خلق آزادی و مهارت مدیریت خود برای به دست آوردن نتایج بزرگ نیز از جمله دستاوردهای این کتاب برای شماست.

«پیشبرد تیم» شما را در سه قدم به نتایجی عالی می‌رساند:

قدم اول: آغاز یادگیری مهارت‌های سطح برتر
قدم دوم: شتاب در تغییر
قدم سوم: تسلط بر مهارت‌ها

هر قدم برای راهنمایی تیم شما به سطح برتر، طراحی شده است. همان‌طور که شما، اعضای تیم‌تان و رهبرتان در طی کتاب با یکدیگر پیش می‌روید، مسئولیت به طور طبیعی از رهبرتان به تیم‌تان تفویض می‌شود. خواهید آموخت که چطور عقایدتان را مؤثرتر به کار بگیرد، تصمیمات تیمی عالی بگیرید و به شیوه‌هایی جدید و پر معناتر غرور تیم بودن را احساس کنید.

رهبر شما نیز از حرکت تیم‌تان به سطح برتر قدردانی خواهد کرد، چون او فرصت‌های جدیدی برای کمک به تیم پیدا می‌کند. تاکنون کدام رهبر به دلیل فقدان زمان برای برنامه‌ریزی، آینده‌نگری، دریافت آموزش، تربیت اعضای تیم یا بررسی تجهیزات جدیدی که ممکن است در آینده مورد نیاز باشند، سرخورده نشده است؟ همین‌طور که گروه شما به سوی یک تیم سطح برتر شدن حرکت می‌کند، خلاقیت شما بالا می‌رود، رضایتمندی‌تان افزایش می‌یابد، حس غرور جمعی‌تان گسترش پیدا می‌کند و به نتایج برجسته‌ای می‌رسید.

کن بلانچارد (Kenneth Blanchard) یکی از برجسته‌ترین نویسندگان حوزه‌ی مدیریتی است و کتاب‌های بسیاری در این زمینه دارد. یکی از کتاب‌های او به نام مدیر یک دقیقه‌ای تاکنون به ۳۷ زبان دنیا ترجمه شده است و بیش از ۱۳ میلیون نسخه به فروش رفته است.

فهرست مطالب

پیش گفتار
مقدمه
حرکت کار تیمی به سطح برتر
فصل اول: درک تیم‌های سطح برتر تصویری از آینده‌ی شما
قدم اول: آموختن مهارت‌های سطح برتر را آغاز کنید
فصل دوم: برای ایجاد حس مسئولیت، از اطلاعات استفاده کنید
فصل سوم: برای ایجاد فعالیت متمرکز، مرزها را مشخص کنید
فصل چهارم: برای برطرف کردن گرفتاری مشترک، مانند تیم عمل کنید
قدم دوم: تغییر و تحول را شتاب بخشید
فصل پنجم: برای بالا بردن اعتماد، اطلاعات بیشتری را به اشتراک بگذارید
فصل ششم: مرزها را گسترده‌تر کنید تا باعث آزادی عمل بیشتری شوید
فصل هفتم: تصمیمات تیمی بگیرید تا حسی از قدرت ایجاد کنید
قدم سوم: بر مهارت‌ها مسلط شوید
فصل هشتم: از اطلاعات برای به دست آوردن نتایج استفاده کنید
فصل نهم: مرزها را با دیدگاه و ارزش‌ها جایگزین کنید
فصل دهم: تیم سطح برتر باشید و نتایجی عالی به دست آورید
فصل یازدهم: تبریک! تیم شما به سطح برتر رسید

 ۱۲۱ صفحه، ۶۸۶ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
چاپ ۱۳۹۴، قیمت الکترونیکی: ۴۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب گروه‌های پیشرو: چگونه تیم سطح برتر ایجاد کنیم؟

برای دانلود کتاب گروه‌های پیشرو: چگونه تیم سطح برتر ایجاد کنیم؟ و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  گروه‌های پیشرو: چگونه تیم سطح برتر ایجاد کنیم؟