دانلود کتاب گلچین مداحی محمودی: مجموعه اشعار دوماهه محرم و صفر

  • از: زینب محمودی
  • ناشر: نشر جمال
  • ۲۲ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب گلچین مداحی محمودی: مجموعه اشعار دوماهه محرم و صفر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب گلچین مداحی محمودی: مجموعه اشعار دوماهه محرم و صفر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب گلچین مداحی محمودی: مجموعه اشعار دوماهه محرم و صفر

سال ها بود که با شرکت در جلسات عزای سالار شهیدان، از زلال معارف ناب اسلامی سیراب می شدم و به برکت یاد آن امام، جان می گرفتم و معطّر می گشتم. پس از حضور در حوزه علمیه خواهران لردگان، خودم نیز به جمع نوحه سرایان حضرت سیّدالشهدا پیوستم و در برخی جلسات مذهبی بانوان، به انجام وظیفه پرداختم.

تقدیر چنین رقم خورد که چند سال بعد در جوار کریمه اهل بیت علیه السلام حضرت فاطمه معصومه علیهم االسلام مأوا گرفتم و در شهر قم (شهر خوبان و صالحان) رحل اقامت بیفکنم. پس از این بود که در کلاس های مدّاحی سازمان تبلیغات شرکت کردم و به خاطر علاقه فراوانی که به هنر مدّاحی داشتم، در کلاس، به رتبه ی نخست رسیدم. در طی این جلسات آموزشی به نیازهای فراوانی در این زمینه پی بردم. یکی از این نیازها، کتاب جامعی بود که در دو ماه محرم و صفر بتواند ذاکر اهل بیت علیه السلام را از کتاب های دیگر بی نیاز سازد.

 ۲۱۸ صفحه، ۹۲۲ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-202-151-2 

چاپ ۱۳۹۰، قیمت الکترونیکی: ۲۲۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب گلچین مداحی محمودی: مجموعه اشعار دوماهه محرم و صفر

برای دانلود کتاب گلچین مداحی محمودی: مجموعه اشعار دوماهه محرم و صفر و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  گلچین مداحی محمودی: مجموعه اشعار دوماهه محرم و صفر
حسین جعفری
۱۳۹۷/۹/۸
عالیه
حسین اکبری
۱۳۹۷/۹/۸
عالی
mojtaba hatami
۱۳۹۷/۷/۲
سلام من از این کتاب برای برخی مجالس استفاده کردم
کتاب خوبیه
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۹)