دانلود کتاب یادگاری آنیسه - آدمکش حرفه‌ای جلد پنجم


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب یادگاری آنیسه - آدمکش حرفه‌ای جلد پنجم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب یادگاری آنیسه - آدمکش حرفه‌ای جلد پنجم

کتاب یادگاری آنیسه - آدمکش حرفه‌ای جلد پنجم رمانی تخیلی برای نوجوانان به قلم یو وو است که داستان قاتلی تحت تعقیب را روایت می‌کند و ادامه داستان لیولا و کایسر را به تصویر می‌کشد.

جلد چهارم کتاب آدمکش حرفه‌ای در این بخش به پایان رسید:

در آسمان آبی و میان ابرهای سفید، نقطه سفید کوچکی به سرعت به گروه نزدیک می‌شد. همه با کنجکاوی به نقطه سفید کوچک نگاه کردند. هرچه نزدیک‌تر و نزدیک‌تر می‌شد، همه می‌توانستند آن را با وضوح بیشتری ببینند و در همان حین، چهره‌هایشان بیشتر و بیشتر درهم می‌رفت. به ویژه لیولا که نمی‌توانست لرزش اندامش را کنترل کند. ناگهان کایسر بالا پرید. او در حالی که از عصبانیت دندان‌هایش به هم چسبیده بودند، گفت: «لانسلوت! اون اینجا چه غلطی می‌کنه؟»

شوالیه سفید خوش‌تیپ سوار بر تک‌شاخش، افسار را کشید و جلوی اژدها‌های سفید و قرمز متوقف شد.

لانسلوت همچنان مغرورانه و با جبروت به گروه نگاه کرد، انگار که او خدای خورشید بود که برای داوری آن‌ها فرستاده شده بود. لب‌هایش را به آرامی از هم باز کرد و گفت: «لیولا، گردنبند صلیب اژدهات رو به هم تحویل بده.»

آدمکش حرفه‌ای (Kill no more) نوشته‌ی یو وو (Yu Wo) جلد پنجم از مجموعه‌ی 13 جلدی آدمکشی که دیگر نمی‌خواست بکشد، می‌باشد.

در بخشی از کتاب یادگاری آنیسه - آدمکش حرفه‌ای جلد پنجم می‌خوانیم:

کایسر اخم کرد. «امم، راجع به اون موضوع که ما بهت گفتیم لیولا کارآموز لانسلوت بوده... ما از قصد بهت دروغ نگفتیم، وضعیت جوری بود که همچین چیزی ایجاب می‌کرد، می‌دونی، چ... چون... اوه درسته! نزدیک بود یادم بره، برای نجات لیولا بود.»

«از قصد نبود؟ کاملاً عمدی بود... » پیوریتی و مینان به حرف‌های کایسر که دوباره دروغ می‌گفت گوش کردند و عرق سرد شروع به سرازیر شدن از پیشانی‌هایشان کرد. دیلایت چهره‌ای جدی به خود گرفت. «دروغ گفتن کار اشتباهیه، اما گذشته‌ها گذشته. می‌دونم شماها سعی داشتید لیولا رو نجات بدید و مجبور شدید دروغ بگید، اما از الان به بعد امیدوارم، شماها دیگه برای رسیدن به هدفاتون دروغ نگید.»

حرف‌های درست دیلایت باعث شد تا پیوریتی و مینان سریع سر تکان دهند، و حتی کایسر هم خجل به نظر می‌رسید، نشان می‌داد که موافق است، اما هیچ‌کس نمی‌دانست او چقدر خالصانه موافق این موضوع است و باعث شد حتی دیلایت هم مشکوک به کایسر نگاه کند.

کایسر آب دهانش را قورت داد، بعد دستانش را تکان داد و گفت: «نمیگم. من فقط وقتایی دروغ می‌گم که چاره‌ی دیگه‌ای نباشه. حالا که لیولا گردنبند رو داده رفته، و خبری از کونگ‌فوش نیست، البته لانسلوت گفت یه سری رو می‌فرسته تا از ما مراقبت کنن که دیگه دروغ لازم نیست. باور کن فرک نکنم موقعیتی بشه که من مجبور بشم دروغ...»

 ۱۷۷ صفحه، ۵۰۲ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-622-6679-33-6 

چاپ ۱۳۹۹: ۶۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۶۰۰۰ ت - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

یادگاری آنیسه
راستی عادی
خاله‌جون
غرور به‌جا
مهر شکسته
طوفان خون
کباب هاله‌ای
اعلام جنگ

راهنمای دانلود کتاب یادگاری آنیسه - آدمکش حرفه‌ای جلد پنجم

برای دانلود کتاب یادگاری آنیسه - آدمکش حرفه‌ای جلد پنجم و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  یادگاری آنیسه - آدمکش حرفه‌ای جلد پنجم

نظرات کتاب یادگاری آنیسه - آدمکش حرفه‌ای جلد پنجم

نازنین ش
۱۳۹۹/۶/۶
امیدوارم همه جلدهاشو ترجمه کنید و در کتابراه بذارین، ممنون از تیم کتابراه و مترجم گرامی
D N.k
۱۳۹۹/۵/۳
سلام خیلی کتاب خوبیه فقط مشکل اینه که جلداشو دیر به دیر میزارین، یعنی وقفه بینشون خیلیه
alireza nikoo
۱۳۹۹/۴/۴
سلام خسته نباشید به مترجم عزیز کتاب... بنده میخواستم بدونم جلو ۶ کی قراره بیاد
مشاهد همه نظرات (۷)