دانلود کتاب یک سبد ستاره از کهکشان ادب پارسی ـ کلیله و دمنه (2)


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب یک سبد ستاره از کهکشان ادب پارسی ـ کلیله و دمنه (2) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب یک سبد ستاره از کهکشان ادب پارسی ـ کلیله و دمنه (2)

انسان از دیر باز با قصه‌ها زیسته، با شادی‌هایش شاد و با غم‌هایش گریسته است. پا به پای قهرمانان داستان‌ها، حوادث را پشت سر گذارده و رویدادها را از سر گذرانده است.

با کاوش در متون کهن تاریخی بشر درمی یابیم که آنجا که چشمان کنجکاو و پیر تاریخ از پژوهش بازمی ماند، دیدگان مشتاق قصه گو و افسانه ساز همچنان پیش می‌تازد و از غصه‌ها، قصه‌ها می‌پردازد.

آنجا که پرنده تاریخ از پرواز باز می‌ماند، عقاب افسانه بال می‌گشاید و آنجا که مورخ پیر خامه را باز می‌فرساید، شاهنامه راز را می‌گشاید.

قصه، نه تنها امداد، که امتداد زندگی است. این، آرزوی طلایی و آرمان‌های نهایی خود قصه‌گویان و داستان پردازان است که در قصه‌ها جان می‌گیرند و متبلور می‌شوند. قصه‌ها ترسیم طلایی آرزوهای نهفته و آرمان‌های خفته بشری است. قصه، قاب تصویر زندگی است. زندگی، آن سان که « باید باشد »، نه آن سان « که هست ». چه این ملال می‌آورد و آن، حال

 ۱۱۸ صفحه، ۴۵۱ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
چاپ ۱۳۹۰: ۴۵۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۵۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب یک سبد ستاره از کهکشان ادب پارسی ـ کلیله و دمنه (2)

برای دانلود کتاب یک سبد ستاره از کهکشان ادب پارسی ـ کلیله و دمنه (2) و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب یک سبد ستاره از کهکشان ادب پارسی ـ کلیله و دمنه (2)