دانلود کتاب صوتی یک مرد یک شب


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی یک مرد یک شب و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی یک مرد یک شب

کتاب صوتی یک مرد یک شب نوشته‌ی مجری و کارگردان سینما و تلویزیون مسعود فروتن، به روایت زندگی و خاطرات مردی از گذشته تا امروز می‌پردازد.

این اثر درباره‌ی مردی است که در هنگام خواب دردی وحشتناک به سراغش می‌آید. او که از مردن و مرگ به شدت می‌ترسد، احساس می‌کند هر لحظه به مرگ نزدیک‌تر می‌شود و خاطرات و گذشته‌اش همانند یک فیلم سینمایی از جلوی چشمش عبور می‌کنند و مرور می‌شوند.

مسعود فروتن در کتاب صوتی یک مرد، یک شب، با بیان جزئیات لازم و روایت صمیمی‌اش یک صحرای محشر از خاطرات مردی تنها ساخته است. او داستان را با پرداخت درست شخصیت‌ها و شرح عمیق‌ترین احساسات و افکار آن‌ها و همچنین با بیان دقیق جزئیات صحنه‌ها نوشته است تا شما را از ابتدا تا انتهای کتاب با خود همراه سازد.

مسعود فروتن در سال 1324 در شهر آمل به دنیا آمد، او در سال 1350 از مدرسه عالی تلویزیون و سینما در رشته‌ی کارگردانی تلویزیون فارغ‌التحصیل شد. او بعد از انقلاب با ورود به دانشکده هنرهای دراماتیک، در رشته کارگردان سینمایی مدرک لیسانس خود را نیز کسب کرد. او بیش از سه دهه در سینما و تلویزیون مشغول به کار بوده است و در کارنامه هنری خود، بیش از 150 تله تئاتر و چندین فیلم و سریال دارد. از دیگر آثار او عبارت‌اند از: از سر دلتنگی اولین، در کوچه پس کوچه‌‌های کودکی، ناتمام.

در قسمتی از کتاب صوتی یک مرد یک شب می‌شنویم:

«شب از نیمه گذشته است، تلفن همراه را خاموش می‌کنم و آن را روی میز کارم می‌گذارم. صدای تلفن ثابت را که روی کابینت آشپزخانه است می‌بندم که اگر کسی از این ساعت به بعد زنگ زد بیدار نشوم، ولی دستگاه پیام‌گیر را روشن می‌گذارم و فردا صبح اگر کسی پیامی گذاشته باشد، آن را خواهم شنید.»

«عزت محرم اسرار زندگی من است. کاش اگر دچار مرگ نا به هنگام شدم، به عزت اطلاع بدهند که بیاید سر وقتم. او می‌داند شناسنامه‌ام توی صندوقچه آهنی کوچکی است که از بازار اصفهان خریدم. و توی همین صندوق همیشه مقداری پول است که برای این جور مواقع کنار گذاشته‌ام.»

 ۱ ساعت و ۲ دقیقه، ۵۷ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۱۸۰۰۰ ت - 6.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۳۰ دقیقه
بخش اول
۳۲ دقیقه
بخش دوم

راهنمای دانلود کتاب صوتی یک مرد یک شب

برای دانلود کتاب صوتی یک مرد یک شب و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  یک مرد یک شب

نظرات کتاب صوتی یک مرد یک شب

محمداسماعیل رضائی
۱۳۹۹/۱۱/۱۱
بسیار خاطره جذابی بود، خیلی ناراحت شدم، الخصوص دوری از دخترش
نوشین س
۱۳۹۸/۶/۱۹
خیلی جذاب و گیرا بود
Rafat Olfat
۱۳۹۹/۱۱/۱۱
جالب بود فقط خیلی کوتاه بود
مشاهد همه نظرات (۵)