دانلود کتاب صوتی یک کار خوب


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی یک کار خوب و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی یک کار خوب

کتاب صوتی یک کار خوب نوشته محمود پوروهاب، مجموعه‌ای از 10 داستان کوتاه است که برای گروه سنی «ب»،«ج» و بر اساس احادیث و روایات نوشته شده است.

این داستان‌ها روایاتی آموزشی و اخلاقی از زندگی معصومین هستند. عناوین داستان‌ها عبارت‌اند از: 

خروس پر طلایی که براساس داستانی از حضرت محمد (ص) است و داستان خروسی را نقل می‌کند که برای پختن نان از دیگر حیوانات از جمله سگ، گربه و موش کمک می‌خواهد اما کسی کمک نمی‌کند سرانجام خروس پرطلایی به تنهایی دست به کار می‌شود و بوی نان پخته شده همه جا پخش می‌شود و حیوانات دورش را می‌گیرند اما خروس به کسی اعتنا نمی‌کند.

آن آقای مهربان بر اساس داستانی از امام حسن (ع) است. کارگرهای فقیر براساس روایتی از امام حسین (ع) است. همسفر ناشناس براساس داستانی از امام سجاد (ع) است. کبوترهای دوست داشتنی براساس داستانی از محمد باقر (ع) است. قصه‌ی مرد تنبل براساس داستانی از امام صادق (ع) است. کیسه سکه‌هایم کو براساس داستانی از امام کاظم (ع) است. پیرزن و مهمان عزیز براساس داستانی از امام رضا (ع) است. تصادف براساس داستانی از امام هادی (ع) است.

اشک شادی که بیانگر داستانی از امام حسن عسگری است و داستان پدر و فرزندی را که برای طلب کمک از امام حسن عسگری راهی سامرا می‌شوند، روایت می‌کند.

در قسمتی از کتاب صوتی یک کار خوب می‌شنویم:

امام فهمید که سگ خیلی گرسنه است. تکه‌ای نان را کمی دورتر از سفره گذاشت. سگ دم تکان داد، با کمی ترس جلو آمد و فوری لقمه را خورد امام لقمه‌ای دیگری برای خودش گرفت. دید سگ هنوز منتظر غذاست. امام لبخند زد. از آن پس، یک لقمه برای خودش می‌گرفت و یک لقمه جلو سگ می‌گذاشت.

فهرست مطالب

۱۳ دقیقه
خروس پر طلایی
۸ دقیقه
آن آقای مهربان
۹ دقیقه
کارگرهای فقیر
۱۰ دقیقه
همسفر ناشناس
۹ دقیقه
کبوترهای دوست داشتنی
۱۰ دقیقه
قصه‌ی مرد تنبل
۹ دقیقه
کیسه سکه‌هایم کو
۹ دقیقه
پیرزن و مهمان عزیز
۸ دقیقه
تصادف
۱۲ دقیقه
اشک شادی
 ۱ ساعت و ۳۶ دقیقه، ۹۱ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۱۰۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

راهنمای دانلود کتاب صوتی یک کار خوب

برای دانلود کتاب صوتی یک کار خوب و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  یک کار خوب