دانلود کتاب صوتی 10 قانون موفقیت جک ما

  • از: جک ما
  • راوی: علی بهرامی
  • ناشر صوتی: شادن پژواک
  • ۱۰ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب صوتی 10 قانون موفقیت جک ما و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی 10 قانون موفقیت جک ما و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی 10 قانون موفقیت جک ما

در کتاب صوتی 10 قانون موفقیت جک ما، سخنان کارآفرین موفق چینی و بنیان‌گذار شرکت تجارت الکترونیک علی بابا را می‌شنویم.

جک ما در این کتاب می‌گوید: من خیلی خوش شانس بودم که توانستم با خیلی از افراد موفق آشنا شوم؛ بیل گیتس، وارن بافت، جک ولچ، لری پیج، مارک زاکربرگ و... . خیلی دوست دارم به شما بگم که فرق این افراد با بقیه‌ی مردم دنیا این است که آن‌ها همیشه نسبت به آینده خوش‌بین هستند و همیشه سعی می‌کنند که مشکلات دیگران را حل کنند.

به نظر من فرصت‌ها همیشه در جاهایی پیدا می‌شود که مردم نسبت به آن غر می‌زنند و اگر تو فکر کنی و آن مشکل را حل کنی حتما موفق می‌شوی. کاری که من کردم همین بود.

همیشه به یاد داشته باشید که رقیبانتان بهترین آزمایشگاه شما هستند، چون رقیبانتان شما رو بررسی و تحلیل می‌کنند و به هر ایده‌ی خلاقانه‌ای که می‌رسند باعث می‌شوند که شما هم از آن‌ها یاد بگیرید. از رقیبتان کپی نکنید، از آن‌ها یاد بگیرید. من عاشق رقبایم هستم. هربار که به آن‌ها نگاه می‌کنم یک چیز جدید از آن‌ها یاد می‌گیرم.

جک ما (Jack Ma) مدیری کاریزماتیک، جذاب و پرانرژی است و مجله تایم او را در فهرست تاثیرگذارترین شخصیت‌های خود قرار داد و نشریه Businessweek نیز در سال 2007، لقب تاجر سال را به او داد. وی در حال حاضر به‌عنوان مدیر عامل و رئیس هیئت مدیر گروه علی‌بابا فعالیت می‌نماید.

جک ما را مغز متفکری می‌دانند که با تأسیس شرکت علی بابا، تجارت الکترونیکی را دچار تحولات عظیمی کرد و در حال حاضر این شرکت، بزرگترین پلت فرم تجارت الکترونیک در جهان و با سرمایه 246. 12 میلیارد دلار را دارا می‌باشد. وی هم‌اکنون در رتبه ۱۸ از فهرست ثروتمندترین افراد جهان مجله فوربز قرار دارد.

فهرست مطالب

۶ دقیقه
بخش اول
۱ دقیقه
بخش دوم
۱ دقیقه
بخش سوم
۲ دقیقه
بخش چهارم
۲ دقیقه
بخش پنجم
۲ دقیقه
بخش ششم
۱ دقیقه
بخش هفتم
۳ دقیقه
بخش هشتم
۷ دقیقه
بخش نهم
۲ دقیقه
بخش دهم
 ۲۶ دقیقه، ۲۵ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۶، قیمت الکترونیکی: ۵۰۰۰ ت
ویژه امروز: ۳۵۰۰ ت (۳۰%) - 1.39€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

راهنمای دانلود کتاب صوتی 10 قانون موفقیت جک ما

برای دانلود کتاب صوتی 10 قانون موفقیت جک ما و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی 10 قانون موفقیت جک ما
arya kahangi
۱۳۹۷/۸/۳
بسیار عالی.جک ما از موفق ترین انسان هاست که من میشناسم
وحید خاکی
۱۳۹۷/۸/۲۳
بسیار عالی
وحید خاکی
۱۳۹۷/۸/۲۳
عالی
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۶)