دانلود کتاب صوتی 10 قانون موفقیت وین دایر

  • از: وین دایر
  • ناشر صوتی: شادن پژواک
  • ۷ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب صوتی 10 قانون موفقیت وین دایر  و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی 10 قانون موفقیت وین دایر  و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

خرید کتاب صوتی
 ۲۴ دقیقه، ۲۳ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
قیمت الکترونیکی: ۵۰۰۰ تومان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

معرفی کتاب صوتی 10 قانون موفقیت وین دایر

کتاب صوتی 10 قانون موفقیت به بیان موفقیت از نگاه وین دایر که در زندگی به آن‌ها عمل کرده و به موفقیت‌های چشم گیری رسیده است، می‌پردازد.

شما نمی‌توانید چیزی را که ندارید به دیگران ببخشید. شما نمی‌توانید به دیگران عشق بورزید وقتی در درونتان این حس عشق و دوست داشتن وجود نداشته باشد. اگر در درونتان نگرانی و عصبانیت و ترس می‌باشد، پس همین چیزها را هم در زندگی به دیگران می‌بخشید.

همهٔ ما با هدفی زندگی می‌کنیم. در طراحی و شکل گیری تک تک ما و همهٔ مخلوقات در دنیا حساب کتاب هوشمندانه‌ای هست و همهٔ ما به آن خالق متصل هستیم. در درون شماها کتابی هست که دوست دارید بنویسید، می‌دانم آهنگی هست که می‌خواهید بسازید، شعری هست که می‌خواهید بسرایید، خدا می‌داند، شاید دلتان می‌خواهد بروید دنیا را ببینید. هر که هستید و هر موسیقی‌ای که در درونتان هست، هر چقدر دور به نظر برسد، هرچقدر عجیب و غیرعادی، هرگز با دانستن این موضوع که هنوز موسیقی در درونتان هست به انتهای زندگیتان نرسید، با موسیقی که همچنان دارد در درونتان پخش می‌شود نمیرید.

وین دایر (Wayne Dyer)، استاد خود روان درمانی و نویسنده ۳۰ کتاب پرفروش و سخنران انگیزشی آمریکایی بود. اکثر کتب وین دایر، حول محور «معنویت» و «عرفان» نگاشته شده است. مشهورترین کتاب وی با عنوان «قلمرو اشتباهات شما» در سال ۱۹۷۶ منتشر و به یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌های تاریخ تبدیل شد. او از بدو تولد تا ۱۰ سالگی را در یتیم خانه‌ای در دیترویت زندگی کرد. او استاد دانشگاه و یکی از برترین اساتید معنویت. وین دایر را سومین انسان معنوی تأثیر گذار در دنیا معرفی کرد.

فهرست مطالب

۲ دقیقه
بخش اول
۱ دقیقه
بخش دوم
۱ دقیقه
بخش سوم
۲ دقیقه
بخش چهارم
۴ دقیقه
بخش پنجم
۲ دقیقه
بخش ششم
۲ دقیقه
بخش هفتم
۵ دقیقه
بخش هشتم
۳ دقیقه
بخش نهم
۳ دقیقه
بخش دهم

راهنمای دانلود کتاب صوتی 10 قانون موفقیت وین دایر

برای دانلود کتاب صوتی 10 قانون موفقیت وین دایر و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی 10 قانون موفقیت وین دایر
Zahra Kian
۱۳۹۶/۹/۲
خیلی خوبه
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱)