راهنمای مطالعه کتاب‌ها
برای مطالعه کتاب‌ها، لازم است اپلیکیشن کتابراه را در موبایل، تبلت یا رایانه خود نصب کنید.
جزییات کتاب

معرفی کتاب 101 ایده برتر - جلد اول

ایده هایی که می توانند زندگی شما را تغییر دهند!
ایده های این کتاب که در تمام شئونات زندگی از قبیل کسب وکار، موفقیت، دوستیابی، ارتباطات، مدیریت، کارآفرینی، بهره وری، یادگیری و معنویت و ... بسیار ارزشمند و راهگشا می‌باشند.
کتاب حاضر در اروپا و آمریکا بسیار پرفروش بوده و سادگی و قابل فهم بودنِ آن برای تمامی اقشار جامعه از بارزترین مشخصه این مجموعه میباشد.
مجموعه ی 101 ایده ی برتر، نتیجه ی همکاری سه تن از شگفت انگیزترینِ نویسندگان، سخنرانان و متفکران است.
مارک ویکتور هانسن؛ یکی از خالقین امپراطوری "سوپ جوجه برای روح" است که یکی از پرفروش ترین نویسندگان کتاب های غیرداستانی در طول تاریخ بوده است. هدف او آن است که سیاره زمین را به خدمت تمام بشریت درآوَرَد.
جیمز اسکینر؛ مؤسس دو گروه مالی جهانی است که میلیاردها دلار سرمایه و دارایی را مدیریت می کند. همچنین او را در سرتاسر دنیا به عنوان یکی از سرشناس ترین متفکرین تجاری می شناسند و مرتباً در تلویزیون ژاپن دیده می شود.
رویس کروگر؛ یکی از مؤسسین " فرانکلین کاوی"  ـ از بزرگترین شرکت های آموزشی دنیا ـ بوده و هشتاد درصد پروژه های مشاورة Fortune 500 را سرپرستی و نظارت کرده است.

ادامه
کاربر مهمان

کاربر گرامی، برای ثبت نظر ابتدا ثبت نام کنید یا وارد شوید.

رضا قهرمانی
۱۳۹۵/۱۱/۲۹
هرچقدرم این کتابها خوب باشند تا زملنی که شرایط جامعه اجازه پیشرفت یکسان برای همه آحاد مردم را برحسب عملکرد و شایستگی آنها نمیده نمیشه به تغییر وتحول مثبت در زندگی فردی و اجتماعی زیاد امیدوار بود از قدیم هم گفتند با حلوا حلوا گفتن دهان شیرین نمیشه
امید عالمی
۱۳۹۵/۹/۸
کتاب خوبی بود. نکات مدیریتی و روان شناختی خوبی داشت
امید عالمی
۱۳۹۵/۹/۶
تازه شروعش کردم اما از شروع خوب بوده
محمدرضا عباسی
۱۳۹۵/۷/۲۸
خوبه ممنون از نویسندگان
Ali Akbarnia
۱۳۹۵/۷/۹
Good
هزاران کتاب، رمان و مجله همیشه همراه شما
نصب رایگان کتابراه