دانلود کتاب 101 ایده برتر - جلد ششم


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب 101 ایده برتر - جلد ششم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب 101 ایده برتر - جلد ششم

ایده هایی که می توانند زندگی شما را تغییر دهند!
ایده های این کتاب که در تمام شئونات زندگی از قبیل کسب وکار، موفقیت، دوستیابی، ارتباطات، مدیریت، کارآفرینی، بهره وری، یادگیری و معنویت و ... بسیار ارزشمند و راهگشا می‌باشند.
کتاب حاضر در اروپا و آمریکا بسیار پرفروش بوده و سادگی و قابل فهم بودنِ آن برای تمامی اقشار جامعه از بارزترین مشخصه این مجموعه میباشد.
مجموعه ی 101 ایده ی برتر، نتیجه ی همکاری سه تن از شگفت انگیزترینِ نویسندگان، سخنرانان و متفکران است.
مارک ویکتور هانسن؛ یکی از خالقین امپراطوری "سوپ جوجه برای روح" است که یکی از پرفروش ترین نویسندگان کتاب های غیرداستانی در طول تاریخ بوده است. هدف او آن است که سیاره زمین را به خدمت تمام بشریت درآوَرَد.
جیمز اسکینر؛ مؤسس دو گروه مالی جهانی است که میلیاردها دلار سرمایه و دارایی را مدیریت می کند. همچنین او را در سرتاسر دنیا به عنوان یکی از سرشناس ترین متفکرین تجاری می شناسند و مرتباً در تلویزیون ژاپن دیده می شود.
رویس کروگر؛ یکی از مؤسسین " فرانکلین کاوی"  از بزرگترین شرکت های آموزشی دنیا بوده و هشتاد درصد پروژه های مشاورۀ Fortune 500 را سرپرستی و نظارت کرده است.

از متن کتاب:

شما می‌توانید زندگی را به آن شکلی که می‌پسندید برای خود فراهم کنید؛ تنها کافی است که تصمیم بگیرید. می‌توانید در مکانی متفاوت زندگی کنید. می‌توانید درآمدی متفاوت داشته باشید. می‌توانید با گروه‌های مختلف از مردم معاشرت کنید. می‌توانید برای شام دقیقاً همان غذایی را فراهم کنید که مایل به خوردنش هستید. به هر حال باید باور کنید که زندگی آنگونه به پیش رود که شما می‌خواهید؛ و سپس باید مصمم باشید تا آن‌گونه که می‌پسندید،‌ زندگی کنید.

قطعاً باید برای پرداخت هزینه‌ی این‌کار نیز آماده باشید. باید تن به کار دهید. شما باید برای به‌دست‌آوردن آن‌ها تلاش کنید. همچنین باید برای به‌دست‌آوردن برخی چیزها،‌ از دیگران درخواست‌هایی داشته باشید.

دوست بسیار خوبی دارم که نامش کِنجی است. او به من آموخت، فهرست غذای رستوران تنها یک نمونه است و تنها اشاره‌ای است که به شما اطلاع می‌دهد، چه اقلامی در آشپزخانه موجود است. سپس می‌توانید هر چه را که دوست دارید، سفارش بدهید.

 ۱۲۰ صفحه، ۴۲۰ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-7650-88-5 

چاپ ۱۳۹۴، قیمت الکترونیکی: ۸۵۰۰ ت - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب 101 ایده برتر - جلد ششم

برای دانلود کتاب 101 ایده برتر - جلد ششم و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  101 ایده برتر - جلد ششم
سعید افشار
۱۳۹۶/۱/۳۰
واقعا خوب و کاربردیه!من صوتیشو گوش کردم!همه جلدهاشم عالیه!توصیه میکنم بخریدو استفاده کنید!این کتاب چیزای زیادی برای یاد دادن بهتون داره
روح الله قاجاریان
۱۳۹۶/۱۲/۷
ممنون از کتاب راه عزیز
اذر هاشمی
۱۳۹۵/۳/۱۶
واقعا خوبه مرسی
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۵)