دانلود کتاب 101 ایده برتر - جلد هفتم


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب 101 ایده برتر - جلد هفتم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب 101 ایده برتر - جلد هفتم

ایده هایی که می توانند زندگی شما را تغییر دهند!
ایده های این کتاب که در تمام شئونات زندگی از قبیل کسب وکار، موفقیت، دوستیابی، ارتباطات، مدیریت، کارآفرینی، بهره وری، یادگیری و معنویت و ... بسیار ارزشمند و راهگشا می‌باشند.
کتاب حاضر در اروپا و آمریکا بسیار پرفروش بوده و سادگی و قابل فهم بودنِ آن برای تمامی اقشار جامعه از بارزترین مشخصه این مجموعه میباشد.
مجموعه ی 101 ایده ی برتر، نتیجه ی همکاری سه تن از شگفت انگیزترینِ نویسندگان، سخنرانان و متفکران است.
مارک ویکتور هانسن؛ یکی از خالقین امپراطوری "سوپ جوجه برای روح" است که یکی از پرفروش ترین نویسندگان کتاب های غیرداستانی در طول تاریخ بوده است. هدف او آن است که سیاره زمین را به خدمت تمام بشریت دآورد
جیمز اسکینر؛ مؤسس دو گروه مالی جهانی است که میلیاردها دلار سرمایه و دارایی را مدیریت می کند. همچنین او را در سرتاسر دنیا به عنوان یکی از سرشناس ترین متفکرین تجاری می شناسند و مرتباً در تلویزیون ژاپن دیده می شود.
رویس کروگر؛ یکی از مؤسسین " فرانکلین کاوی" از بزرگترین شرکت های آموزشی دنیا بوده و هشتاد درصد پروژه های مشاوره Fortune 500 را سرپرستی و نظارت کرده است.

از متن کتاب:

کتاب حاضر به شما نشان می­دهد که مهم نیست منابع سرمایه­گذاری شما تا چه میزان اندک باشند؛ بلکه مهم این است که چگونه زمین بازی را سط‌ح­بندی، و پول کافی را همانند بازیگران بزرگ بازار تهیه نمایید!

 ۱۲۰ صفحه، ۸۵۰ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
چاپ ۱۳۹۴، قیمت الکترونیکی: ۱۰۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب 101 ایده برتر - جلد هفتم

برای دانلود کتاب 101 ایده برتر - جلد هفتم و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  101 ایده برتر - جلد هفتم
کوروش اریامهر
۱۳۹۶/۱/۱۵
درود بر شما، بسیار بسیار مفید و موثر برای من و همه دوست‌داران کتاب و کتابخوانی، سپاسگذارم از لطفت شما.
msd sh
۱۳۹۶/۱۱/۱۰
کتاب خوبی به نظر میاد. تازه شروع به خواندن کردم، امیدوارم به همه کمک کنه.
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲)