دانلود کتاب 101 روش برای تغییر زندگیتان


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب 101 روش برای تغییر زندگیتان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب 101 روش برای تغییر زندگیتان

وین دایر در کتاب 101 روش برای تغییر زندگیتان، 101 ایده ویژه ارائه می‌دهد که می‌توانید هر روز برای تغییر یا فراتر رفتن از ساختار و زندگیتان استفاده کنید.

تغییر ساختار زندگیتان آنقدر قدرتمند و هیجان‌انگیز است که باید آن را متقبل شوید. درباره‌ی کلمه تغییر ساختار فکر کنید. آن را به دو کلمه تقسیم کنید. قسمت دوم کلمه ساختار است، به معنای جهان فیزیکی که در آن زندگی می‌کنید و همه‌ی محدودیت‌هایی که در زندگی‌مان تجربه می‌کنیم، ساختار ما این است. بدن ماست و کلمه‌ی تغییر، پیشوندی است که در جلوی کلمه‌ی ساختار ما قرار می‌گیرد. پیشوند تغییر به معنای رفتن به فراتر، صعود کردن به بالا، رفتن به ماوراء، بنابراین تغییر ساختار به معنای حقیقی یعنی فراتر رفتن از ساختارتان است. یعنی فراتر رفتن از محدودیت‌های بدن.

تغییر زندگیتان فرآیندی بسیار پیچیده و سخت نیست. می‌تواند در هر لحظه از زندگیتان رخ دهد و همانطور که کتاب 101 روش برای تغییر زندگیتان (101ways to transform your life) را می‌خوانید، راه‌های بسیار زیادی وجود دارد تا از آن‌ها استفاده کنید. ممکن است شما بخواهید هر روز فقط به یک ایده عمل کنید و اجازه دهید تا کم کم ملکه ذهنتان شود و هر روز صبح بارها و بارها روی آن فکر کنید.

این کتابی نیست که بخواهید فقط یک بار از آن استفاده کنید. بارها و بارها دوباره از آن در زندگیتان استفاه خواهید کرد. واقعاً برای کمک به شما طراحی شده است تا بفهمید که افکارتان چقدر قدرتمند هستند. شما می‌توانید در یک لحظه با انجام دادن کار ساده‌ای زندگیتان را تغییر دهید. تفکرات خود و کلماتی که استفاده می‌کنید را تغییر دهید. گفتگوی درونی شما تأثیر چشمگیری روی هر قسمت از زندگیتان دارد و شما می‌توانید آن را به طریقی مثبت تغییر دهید و از همین الان با خواندن این کتاب شروع خواهید کرد.

کتاب 101 روش برای تغییر زندگیتان اثر وین دایر (Wane Dayer) شامل 101 راهی است که می‌توانید هر روز برای تغییر زندگیتان از آن‌ها استفاده کنید. وقتی هر روز شروع به استفاده از آن می‌کنید بدون اینکه هیچ‌کس بداند، بدون اینکه مجبور باشید برای یادآوری آن‌ها را یادداشت کنید، بدون اینکه آزمایش‌شان کنید، فقط اینکه بدانید هر روز برای تغییر کردن و رفتن به فراترِ خود کار می‌کنید، معجزه‌ی آگاهی‌ را خواهید فهمید، شما انسانی با تجربه روح الهی نیستید بلکه برعکس است، شما روح الهی هستید که تجربه انسانیت دارد و این 101 تکنیک راه‌هایی هستند تا به شما کمک کنند که تجربه انسانی را سعادتمندتر کنید.

در بخشی از کتاب 101 روش برای تغییر زندگیتان می‌خوانیم:

هر گونه گفت‌و‌گوی درونی تکراری مبنی بر وحشت و غم و اندوه موجود در جهان را متوقف کنید. بدانید هر چیزی که اتفاق می‌افتد حتی آن بخش‌هایی که مورد علاقه‌ی شما نیست نیز، کامل و بی‌عیب و نقص است. همه‌ی نظریه‌های شما در این باره که رویدادها چگونه باید به وقوع بپیوندند، عقیده‌های شما در این باره است که خداوند باید چگونه این موارد را هماهنگ کند. در جهان غم واندوه وجود دارد، مشکلات وجود دارد. ویلیام بلیک آن را به زیبایی بیان می‌کند، شما هم امروز به این اظهار فکر ‌کنید. در اشعارش می‌گوید: "بشر برای شادی و اندوه آفریده شده است و زمانی که این را بدانیم از جهان به سلامتی عبور خواهیم کرد. لذت و اندوه به خوبی درهم تنیده شده‌اند. لباسی برای روح الهی است." آن را به خاطر بسپارید و از تمام فکرهایی که می‌گوید اندوه نباید وجود داشته باشد، اجتناب کنید. همه‌‌چیز مرتب است و همه این‌ها برای این است که درس‌های حماسی و باشکوهی به ما یاد بدهند.

 ۳۸ صفحه، ۶۱۴ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
چاپ ۱۳۹۳، قیمت الکترونیکی: ۳۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب 101 روش برای تغییر زندگیتان

برای دانلود کتاب 101 روش برای تغییر زندگیتان و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب 101 روش برای تغییر زندگیتان
نصرالله سرخابی
۱۳۹۷/۷/۱۵
این کتاب بسیارعالیست ممنونم..
نگار نگارستانی
۱۳۹۷/۶/۸
عالی بود و خیلی روشن بحث توکل به خدا رو شرح داده
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲)