دانلود کتاب 101 نکته برای از بین بردن چربی شکم

  • از: دکتر چارلز، طوبی مردانی
  • ناشر: نشر نوین
  • ۳۵ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب 101 نکته برای از بین بردن چربی شکم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیک

برای دانلود قانونی کتاب 101 نکته برای از بین بردن چربی شکم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب 101 نکته برای از بین بردن چربی شکم

در این کتاب، دکتر چارلز با بیان 101 نکته ساده و کاربردی، راهنمایی موثری برای از بین بردن روزانه چربی های اطراف شکم ارائه نموده است.
اگر به سلامت خود و همچنین تناسب اندام تان اهمیت می دهید، خواندن این کتاب می تواند کمک مناسبی به شما باشد.
امروزه افراد زیادی قادر نیستند رژیم غذایی خود را آغاز کنند؛ زیرا فکر می‌کنند که خیلی اضافه وزن ندارند یا اینکه این عمل را به زمان دیگری محول می‌کنند. برای اینکه بهانه‌های خود را حذف کنید باید با مشکلتان روبه‌رو شوید و این حقیقت را که رژیم‌گرفتن یکی از راه‌حل‌‌های مربوطه است، بپذیرید. این را به خاطر داشته باشید که بهانه‌ها ممکن است حتی وقتی به‌تازگی رژیم‌گرفتن خود را آغاز کرده‌اید، پدیدار شوند، بنابراین نیاز دارید تا برای آن بهانه‌ها آمادگی لازم را داشته باشید.
 ۳۸ صفحه، ۴۶۱ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-95973-5-5 

چاپ ۱۳۹۵: ۶۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۹۰۰ ت - 0.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیک

راهنمای دانلود کتاب 101 نکته برای از بین بردن چربی شکم

برای دانلود کتاب 101 نکته برای از بین بردن چربی شکم و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  101 نکته برای از بین بردن چربی شکم
علی مصلح
۱۳۹۶/۵/۱۰
بدترین کتابی که تا الان در این مورد مطالعه کردم، واقعا مزخرف بود
شقایق مرادپور پیرمحله
۱۳۹۵/۱۲/۶
ای کاش گزینه ای بود برای کتابای مورد علاقه ای که بعدا احتمال داره بخریم
Elham mirbagheri
۱۳۹۸/۱/۷
زیر عنوان و عکس کتاب سمت چپ آیکونی آبی رنگ هست که شبیه به هدیه ست و کنارش آیکونی وجود داره که شبیه به نشانک و داخلش این علامت هست (+) با لمس این آیکون میتونید. کتاب رو به بخش کتابهای نشان شده اضافه کنید و میتونید اون هارو در پنل کاربری خودتون در بخش کتابهای نشان شده مشاهده کنید
مهدی نادریان
۱۳۹۵/۱۰/۲۲
ای کاش می شد که برای کتابی که بعدا بخوایم بخریم یا بخونیم یه حالت علامت گذاری گذاشته بشه تا اونها رو در لیست کتابهای علامت گذاری شده پیداشون کنیم.
بهرحال از تمامی زحمات دست اندرکاران این مجموعه تشکر می کنیم.
Elham mirbagheri
۱۳۹۸/۱/۷
قسمت زیر عنوان و عکس کتاب سمت چپ یه آیکونی هست که شبیه هدیه ست کنارش یه آیکونی هست شبیه نشانک که داخلش این علامت (+) رو داره میتونید از اون استفاده کنید و کتاب رو نشان کنید و سپس از پنل کاربری خودتون بخش علاقمندی ها یا نشان شده ها کتاب رو مشاهده کنید
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲۰)