دانلود کتاب 1100 واژه که باید بدانید


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب 1100 واژه که باید بدانید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب 1100 واژه که باید بدانید

کتاب 1100 واژه که باید بدانید نوشتۀ ماری برامبرگ و ملوین گوردون، یکی از شناخته شده‌ترین کتاب‌ها برای تقویت دایره‌ی لغات زبان انگلیسی به شمار می‌رود. ویژگی شاخص این کتاب، دسته‌بندی لغات به صورت هفتگی و روزانه است.

کتاب 1100 واژه که باید بدانید (1100Words You Need To Know) را به جرات می‌توان پس از 504 واژه‌ی ضروری پرمخاطب‌ترین کتاب در حوزه‌ی واژگان ضروری زبان انگلیسی برشمرد. این کتاب منبع بسیاری از آزمون‌های بین‌المللی همچون تافل، آیلتس، GRE، CAE و... است. واژگان موجود در آن بسیار بسیار مشکل‌تر از آن چیزی است که شما در کتبی همچون 504 یا 601 واژه‌ی ضروری دیده‌اید. با داشتن این کتاب تقریبا به بسیاری از واژگان کاربردی انگلیسی در تمامی سطوح تسلط کافی خواهید داشت.

زمان آموزش این مجموعه به 46 هفته تقسیم شده است و در هر هفته چهار روز برای یادگیری و آموزش بیست لغت در نظر گرفته شده است.

ماری برامبرگ (Murray Bromberg) و ملوین گوردون (Melvin Gordon) در کتاب 1100 واژه که باید بدانید، برای درک بهتر لغات، مترادفِ کلمات را نیز آورده‌اند، همچنین برای هر لغت یک مثال کاربردی همراه با ترجمه‌ی فارسی آن ارائه کرده‌اند.

 ۳۸۴ صفحه، ۱۶ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-7435-69-4 

چاپ ۱۳۹۷: ۱۸۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۸۰۰۰ ت - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب 1100 واژه که باید بدانید

برای دانلود کتاب 1100 واژه که باید بدانید و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  1100 واژه که باید بدانید
mohammad rezaei
۱۳۹۷/۲/۲۷
واقعا عالیه
منوچهر سهندی
۱۳۹۷/۲/۲۶
خیلی خوب بود و با طراحی خودشایجاد انگیزه میکنه
Saeed Shiri
۱۳۹۷/۱۲/۱۸
کتاب به لحاظ ظاهری بسیار جذاب طراحی شده و بنظرم اثر زیادی در علاقه مخاطب به ادامه مطالعه دارد. واقعا زحمت زیادی کشیده شده و بسیار از تیم تهیه کننده سپاسگزارم.
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲۸)