دانلود کتاب صوتی 57 نکته برای توانمندی زنان


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی 57 نکته برای توانمندی زنان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی 57 نکته برای توانمندی زنان

کتاب صوتی 57 نکته برای توانمندی زنان نوشته لیندا فیلد دربرگیرنده توصیه‌های بسیار ساده‌ای است که هر زنی با به کار بستن آن‌ها می‌تواند خیلی زود توانایی‌های خاص خود را بشناسد و از تاثیرگذاری و خلاقیت‌های زنانه خود به گونه‌ای بهره ببرد تا نسبت به محیط و اطرافیانش احساس بهتری داشته باشد و دیگران نیز او را فردی توانمند، قابل توجه و مثبت ارزیابی کنند. 

اگر مادری پر مشغله، زنی شاغل، یا هر دو هستند، توصیه‌های کتاب 57 نکته برای توانمندی زنان (The little book of woman power) به شما کمک می‌کند تا موفق‌تر از همیشه باشید و از همه جنبه‌های زندگی خود لذت ببرید.

لیندا فیلد (Lynda Field) در این کتاب از توانمندی‌های زنان می‌گوید. توانمند کردن زنان بهترین کار است که در این کره خاکی می‌توانیم انجام دهیم. وقتی زنان سرکوب شده و کسل باشند، همه متضرر می‌شویم، وقتی زنان برنده باشند، همه برنده می‌شویم. هدف نویسنده در این کتاب این است که همه زنان خود شیفتگی، خود ارزشی، عزت نفس و جایگاهی قدرتمند در جامعه را تجربه کنند. او با شیوه‌ی بی‌مانند و صریحش دیدگاه‌های تاثیرگذاری را ارائه می‌دهد که تصریح می‌کند چگونه زنان در سنین گوناگون و پس زمینه‌های مختلف می‌توانند به این هدف دست یابند و سال‌های آتی را بارورتر، شکوفاتر و قدرتمندتر از همیشه سازند.

توانمندسازی زنان و نقش تعیین کننده آن در توسعه پایدار از جمله موضوعاتی است که در حال حاضر از نظر تئوری و کاربرد به آن توجه می‌شود آنان دارای قدرتی خارق‌العاده هستند، نیرویی که آن‌ها را جذاب می‌کند، خلاقیتشان را گسترش می‌دهد، صبرشان را افزون می‌سازد، شوخ طبعی و استقامتشان را بالا می‌برد و آن‌ها را به اوج موفقیت می‌رساند. قدرتی بالقوه که باید آن را بشناسند و به شیوه‌ای مطلوب از آن بهره‌مند گردند.

توانمندسازی زنان شامل ابعاد توانمندسازی روانشناختی، توانمندسازی اقتصادی، توانمندی بر حسب عاملیت و توانمندسازی جسمی بوده است. حمایت اجتماعی با ابعاد حمایت عاطفی، حمایت خود ارزشمندی، حمایت ابزاری، حمایت اطلاعاتی و حمایت شبکه‌های اجتماعی سنجیده شده است.

فهرست مطالب

۸۰ دقیقه
57 نکته برای توانمدی زنان
 ۱ ساعت و ۱۹ دقیقه، ۷۳ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۷۰۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

راهنمای دانلود کتاب صوتی 57 نکته برای توانمندی زنان

برای دانلود کتاب صوتی 57 نکته برای توانمندی زنان و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  57 نکته برای توانمندی زنان
Mahdieh Namnik
۱۳۹۷/۹/۲۶
سلام ب همه . صدای گوینده خیلی مشکلی ندارد فقط سعی میکند شمرده شمرده صحبت کند. مشکل کتاب اینه ک خیلی کوتاه نکات رو عنوان میکنه و بدون وقفه. هنوز قبلی کاملا در ذهن جا نیافتاده بدون هیچ شماره گذاری نکته بعدی میاد.
امنه عسکری
۱۳۹۷/۹/۳
صدای گوینده افتضاح
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲)