دانلود کتاب 7 راز موفقیت زنان


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب 7 راز موفقیت زنان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب 7 راز موفقیت زنان

در کتاب 7 راز موفقیت زنان، اثر کارن اچ وایتینگ، مذهب به عنوان محور برنامه موفقیت زنان در نظر گرفته شده چنان که مذهب عامل کنترل انسان از احساسات زودگذر است و زن بواسطه ویژگی‌های روانی خود سرشار از احساسات و مذهب به عنوان عامل کنترل و جهت دهی به آن تاکنون توانسته مهم‌ترین نقش را ایفا کند.

بطور کلی هیچ نسخه شفابخش و قاطعی برای موفقیت در زندگی و کار وجود ندارد. از سوی دیگر تعریف مشخصی از موفقیت که مورد توافق همه صاحب نظران باشد، وجود ندارد. اما آنچه که بر سر آن توافق وجود دارد این‌ است که، بطور معمول هر انسان خود مسئول موفقیت و اعمال خود است. این خود انسان است که با اعمال و کردار خود آینده‌ای درخشان می‌سازد یا آن که با سرگرم شدن در لذات موقتی و غیرواقعی.

از موفقیت بلند مدت خود چشم می‌پوشد. انسان دارای اختیار است و در اغلب موارد خود موظف و توانمند برای شناخت خیر و شر خویش و پیگیری مسیر موفقیت یا عدم موفقیت خویش است. بنابر‌این نسبت دادن ناکامی‌های انسان به اطرافیان و جامعه اغلب غیرواقعی و نوعی فرافکنی است. 

از طرفی توصیه‌هایی که بطور معمول از طریق روان‌شناسان، جامعه‌شناسان و مصلحان اجتماعی برای موفقیت ارائه می‌شود روش‌ها و تکنیک‌های آزموده شده برای رسیدن به موفقیت هستند که در صورت عمل کردن به آن‌ها می‌توان بر بسیاری از مشکلات غلبه کرد. چنان‌که در ‌کتاب 7 راز موفقیت زنان (Time: practical direction and tips for women on making the most of God's precious gift of time) می‌خوانیم، این توصیه‌ها تنها با عمل دقیق ضمانت اجرایی خواهد داشت و وابسته به اختیار و خواست خود فرد است. لذا اراده بر دستیابی به موفقیت قدم اول و مهم‌ترین مرحله برای پیمودن مسیر موفقیت است. 

زنان جامعه نیمی از جمعیت را تشکیل می‌دهند و چون مردان دارای ویژگی‌های بیولوژیکی، روانی و جسمانی خاص خود هستند. معمول آن است که اداره امور داخلی نهاد خانواده به‌عهده زنان است و اکنون زنان در خارج از خانواده نیز در امور تولید و خدمات اجتماعی نیز صاحب توانمندی‌های ویژه خود هستند. 

موفقیت زنان درون و برون از خانواده به معنی بالندگی نیمی از جمعیت جامعه است و هدفی بزرگ و قابل تأمل است. کتاب 7 راز موفقیت زنان می‌کوشد با استفاده از تجارب محققان و صاحب نظران این هدف بزرگ را تحقق بخشد. کارن اچ وایتینگ با تأکید بر رابطه انسان با معبود موفقیت را تعقیب نموده و راهکارهایی را برای موفقیت زنان در کانون خانواده و در جامعه ارائه داده است. 

کارن اچ وایتینگ (Karen H. Whiting) نویسنده و سخنران بین المللی است. او بیش از شصت مقاله منتشر کرده است. کتاب‌های او: 365 Devotions for Hope، The One Year My Princess Devotions، The One Year Devotions for Active Boys و چندین کتاب دیگر.

 ۹۶ صفحه، ۶۶۶ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-97675-19 

چاپ ۱۳۹۶: ۱۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۰۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مقدمه ناشر
زمان
خداوند و زمان؛ هفت راز موفقیت
صرف بیشترین زمان با خداوند
ارزیابی موقعیت‌ها
تعیین هدف
پیروزی در بازی زندگی
نمونه‌ای از شرح وظایف
زمان خود را ارزیابی کنید
سه مرحله برای انتخاب‌های زمانی
در‌نظر گرفتن هزینه
در‌نظر گرفتن انگیزه‌ها
سه مرحله در اتخاذ تصمیماتی عاقلانه
"نه" گفتن بزرگ منشانه
"بله" بگویید اما حد و مرز قائل شوید
آینده‌ی خود را تجسم کنید
یار قابل اعتماد
انتخاب نماینده
هفت "اس" موفق برای زمانی که نگران هستید
غلبه بر تعلل کردن
نکاتی برای غلبه بر بهانه‌های معمول
ایجاد تعادل در زمان
علائم خستگی مفرط
وقفه‌، اختلال و خلوت با معبود
وقت تلف کن‌ها
راه‌هایی برای توقف اتلاف وقت
زمانی برای خانواده
ساماندهی کارهای دفتری
امور مالی
پیروی از انسان کامل در تعطیلات
زمانی برای شاد بودن

راهنمای دانلود کتاب 7 راز موفقیت زنان

برای دانلود کتاب 7 راز موفقیت زنان و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  7 راز موفقیت زنان

نظرات کتاب 7 راز موفقیت زنان

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.