دانلود کتاب 9 قانون موفقیت‬: جذب سلامتی، عشق، آرامش و موفقیتی که شما می‌خواهید


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب 9 قانون موفقیت‬: جذب سلامتی، عشق، آرامش و موفقیتی که شما می‌خواهید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب 9 قانون موفقیت‬: جذب سلامتی، عشق، آرامش و موفقیتی که شما می‌خواهید

استرمی ولینگتن در کتاب 9 قانون موفقیت‬: جذب سلامتی، عشق، آرامش و موفقیتی که شما می‌خواهید به شما یاد خواهد داد که چطور زندگی خود را متحول کرده و از نظر مالی مستقل شوید.

به عنوان یک انسان‌ همه‌ی ما آرزوی پیشرفت داریم. هر کسی می‌خواهد موفق باشد، اما هنوز درصد کمی از جمعیت جهان به این خواسته رسیده‌اند. به نظر شما تفاوت بین آن‌هایی که به موفقیت رسیده‌اند و آن‌هایی که نرسیده‌اند در چیست؟ ساده است، مانند بخش‌های دیگر زندگی اصول و قوانینی وجود دارند که شما باید برای رسیدن به موفقیت از آن‌ها پیروی کنید.

استرمی ولینگتن (Stormy Wellington) یکی از افراد برجسته در زمینه‌ی بازاریابی شبکه‌ای و یک سخنران انگیزشی به شمار می‌آید. او در طول زندگی خویش با شکست‌های فراوانی رو به رو شده و فراز و نشیب‌های بسیاری را پشت سر گذاشته است. ولینگتن راه رسیدن به موفقیت را در این می‌داند که همه‌ی افراد چیزهایی که درباره‌ی موفقیت می‌دانند را با هم درمیان بگذارند. به همین خاطر، بعد از سال‌ها تلاش و آزمون و خطا تصمیم بر این گرفت تا کتاب 9 قانون موفقیت‬ (9laws of success) را بنویسد.

در این کتاب، ولینگتن 9 قانون موفقیت را فاش می‌کند، قانون‌هایی که از اصول‌ بنیادی او هستند. در واقع ولینگتن سعی دارد تا به شما نشان دهد که چطور می‌توان تندرستی، موفقیت مالی، عشق و آرامشی را که سزاوارش هستید، به خود جذب کنید. توجه داشته باشید که اصول ارائه شده در این کتاب می‌‌تواند برای هر بخش از زندگی و هر حرفه‌ای به کار رود.

استرمی ولینگتن را بیشتر بشناسیم:

استرمی یک مشاور انگیزشی و به مربی ثروت مشهور است. داستان او از امید و هدف در وجود شما حس انگیزه و الهام ایجاد می‌کند. چرا که در خواهید یافت با در آغوش گرفتن گذشته‌ی خودتان، مثل او، می‌توانید در تغییر آینده‌‌ی خود قدم بردارید.

جملات برگزیده‌ی 9 قانون موفقیت‬:

- وقتی طرز فکر شما تغییر می‌کند، هر چیزی در بیرون متناسب با آن تغییر خواهد کرد.
- با دیگران همانطوری رفتار کنید که می‌خواهید آن‌ها با شما انجام دهند.
- من معتقد به قانون طلایی هستم. معتقد به عمل کردن به آن هستم.
- زندگی هدیه‌ای است و به ما موهبت‌هایی ارائه می‌کند، فرصت و مسئولیت برای دادن چیزی، با افزایش باز می‌گردد.
- اگر شما می‌توانید آن را تصور کنید، شما می‌توانید آن را انجام دهید.

در بخشی از کتاب 9 قانون موفقیت‬: جذب سلامتی، عشق، آرامش و موفقیتی که شما می‌خواهید می‌خوانیم:

من فرصت این را داشتم که در محضر دکتر توماس باشم، برای پیوستن به رویدادی و اگر شما می‌توانید به آن معتقد شوید، من نتوانستم بروم، چون چیزهای زیادی برای انجام دادن داشتم. اما به خودم گفتم چه کسی می‌تواند این فرصت بودن در یک اتاق با اریک توماس را از من بگیرد؟ بنابراین، من رفتم، نه فقط به آن پیوستم، بلکه در ذهن خودم این را قرار دادم که من سزاوار این هستم که در آن جا باشم.

وقتی این کار را انجام دادم، انواع در‌های مختلفی به روی من باز شدند. من جلسه را نه تنها با ملاقات با دکتر توماس، بلکه با ملاقات با تیم او به خوبی به پایان رساندم. و به یاد می‌آوری که چقدر در ذهنم قرار دادم که من سزاوار این هستم که آن‌جا باشم؟ این مثبت‌گرایی باعث شد که نه تنها من صحبتی با دکتر توماس داشته باشم بلکه یک نهار خوب هم با هم صرف کنیم. این وعده‌ی نهار موجب شد که ما روابط حرفه‌ای با هم داشته باشیم طوری که در سه سال اخیر با هم ارتباط برقرار می‌کنیم.

در هر حال، در آن‌جا پایان نیافت، وقتی که من در حال تنظیم رویدادی بودم، شروع به فکر کردن در مورد همه‌ی آن چیزهایی کردم که دکتر توماس پیشنهاد کرده بود و فکر کردم که زنانی که به رویداد من می‌پیوستند، سزاوار ملاقات خوبی با او بودند. این فقط در حد فکری بود که به ذهن من آمد. هیچ دلیل و نظمی نداشت، فقط می‌خواستم که مردم به رویداد من برای به اشتراک گذاشتن این انرژی بپیوندند.

 ۱۵۷ صفحه، ۶۲۵ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-233278-6 

چاپ ۱۳۹۹: ۴۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۸۹۰۰ ت - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

دعوتی ویژه
انجمن 9 قانون موفقیت
فصل 1: هفت ستون
فصل 2: ستون اول
فصل 3: ستون دوم
فصل 4: ستون سوم
فصل 5: ستون چهارم
فصل 6: ستون پنجم
فصل 7: ستون ششم
فصل 8: ستون هفتم
فصل 9: نه قانون موفقیت
فصل 10: تعیین هدف
فصل 11: اعتقاد
فصل 12: قانون طلایی
فصل 13: تخیل تصویر سازی
فصل 14: قانون جذب
فصل 15: نظم خود
فصل 16: قربانی کردن
فصل 17: عمل کردن و دست به کار شدن
فصل 18: اعتماد به نفس و عزت نفس

راهنمای دانلود کتاب 9 قانون موفقیت‬: جذب سلامتی، عشق، آرامش و موفقیتی که شما می‌خواهید

برای دانلود کتاب 9 قانون موفقیت‬: جذب سلامتی، عشق، آرامش و موفقیتی که شما می‌خواهید و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  9 قانون موفقیت‬: جذب سلامتی، عشق، آرامش و موفقیتی که شما می‌خواهید

نظرات کتاب 9 قانون موفقیت‬: جذب سلامتی، عشق، آرامش و موفقیتی که شما می‌خواهید

احسان نورا
۱۳۹۹/۶/۱۳
فوق العاده کتاب خوب و تاثیر گذاری بود. ترجمه هم بسیار عالی. متشکرم
زهرا مهدیزاده
۱۳۹۹/۷/۱۸
کتاب فوق العاده خوبی بود و تاثیر گذار ممنون بابت این کتاب👌
mehrsana b
۱۳۹۹/۷/۱۶
یه کتاب عالی و پر از انرژی مثبت... سرگذشت جالبی داره حتما بخوانید
مشاهد همه نظرات (۶)