دانلود کتاب Dracula's Guest (مهمان دراکولا)

  • از: برام استوکر
  • ۵۲ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب Dracula's Guest (مهمان دراکولا) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی کتاب Dracula's Guest (مهمان دراکولا) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب Dracula's Guest (مهمان دراکولا)

در زمان های قدیم یک شوالیه  به اسم لرد دراکول یک زن بسیار زیبا داشته و در آن زمان ها جنگی پیش آمده و لرد دراکول به جنگ رفته و چند وقت بعد از این که از زمان شروع جنگ گدشته خبری مبنی بر کشته شدن لرد دراکول به همسر او داده میشود که این عمل موجب خودکشی همسر او شده و وقتی که لرد دراکول به شهرش برمی گردد و از ماجرا با خبر میشود به خاطر این که سردار جنگ بوده و احترامی داشته نزد کشیش رفته و از کشیش درخواست مراسم دفن همسرش را دارد. اما کشیش و مردم به حرف او گوش نکرده و لرد دراکول شمشیر خود را که توسط آن هزاران روح را گرفته به کلیسا برده و آن را در مجسمه مسیح فرو می برد ناگهان خون از مجسمه جاری شده و لرد دراکول از آن خون می نوشد و ...

Dracula's Guest

And other Short Stories

Description

“Dracula’s Guest” follows an Englishman as he wanders around Munich before leaving for Transylvania. It is Walpurgis Night, and in spite of the coachman’s warnings, the young man foolishly leaves his hotel and wanders through a dense forest alone. Along the way he feels he is being watched by a tall and thin stranger. The book contains several other short stories; The Judge’s House, The Squaw, The Secret of the Growing Gold, The Gipsy Prophecy, The Coming of Abel Behenna, The Burial of the Rats, A Dream of Red Hands and Crooken Sands.

فهرست مطالب

Preface
Dracula's Guest
The Judge's House
The Squaw
The Secret of the Growing Gold
The Gipsy Prophecy
The Coming of Abel Behenna
The Burial of the Rats
A Dream of Red Hands
Crooken Sands

دسته story books،
 ۲۳۵ صفحه، ۱۸۴ کیلوبایت، زبان انگلیسی، EPUB، 
چاپ ۱۳۹۳، قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

راهنمای دانلود کتاب Dracula's Guest (مهمان دراکولا)

برای دانلود کتاب Dracula's Guest (مهمان دراکولا) و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  Dracula's Guest (مهمان دراکولا)
فاطمه کا
۱۳۹۵/۱۰/۲۹
کتابراه لطفا فارسیشو بزار...:-D
Amir Alo
۱۳۹۵/۱۲/۲۳
رمان رمانه باید با همون زبان بخونی
niusha rezaee
۱۳۹۵/۴/۱۲
اونی که انگلیسیش ضعیفه چی؟😞:-\ :-[
Amir Alo
۱۳۹۵/۱۲/۲۳
باید نخونه خخخخخخ😂😂😂😂😂
.... ....
۱۳۹۴/۱۲/۱۴
اگه فارسییش کنید ممنون میشم بابا برادرم باید برام بخونه من فوقش صد کلمه بیش تر بلد نیستم با تشکر
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۴۲)