دانلود کتاب My Korean 2 (آموزش زبان کره‌ای 2)


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب My Korean 2 (آموزش زبان کره‌ای 2) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب My Korean 2 (آموزش زبان کره‌ای 2)

کتاب My Korean 2 (آموزش زبان کره‌ای 2) نوشته‌ی یونگ آ چو، این جونگ چو و داگلاس لینگ، گرامر، مکالمه، درک مطلب، لغات مرکب و کلیه‌ی نکات آموزشی را به شیوه‌ای کاملاً روان و آسان یاد می‌دھد.

مطابق آمار و ارقام، کتاب‌ھای جلد یک و دو My Korean جزو پر طرفدارترین خودآموزھای آموزش کره‌ای برای کسانی هستند که می‌خواھند کره‌ای را از طریق زبان انگلیسی بیاموزند.

کره‌ای زبان رسمی کشورهای کره‌ی شمالی و جنوبی به شمار می‌رود. این زبان همچنین یکی از دو زبان رسمی در منطقه‌ی خود مختار کره‌ای بینوایان در چین محسوب می‌شود. تقریباً 80 میلیون گویشور زبان کره‌ای همراه با بخش عظیمی از مردم در استرالیا، برزیل، کانادا، چین، ژاپن، ایالات متحده، جمهوری‌های شوروی سابق و اخیراً فیلیپین هستند. زبان کره‌ای به دلیل گسترش موج کره‌ای در دنیا علاقه‌مندان قابل توجهی دارد.

دلایل زیادی برای یادگیری زبان کره‌ای وجود دارد، به عنوان مثال: از آن‌جا که اقتصاد کره جنوبی در حال تبدیل شدن به یک اقتصاد قدرتمند می‌باشد، واحد پولی آن‌ها و آشنایی با زبان‌شان از اهمیت بالایی برخوردار است؛ علاوه بر این زبان کره‌ای دهمین زبان زنده در فضای مجازی محسوب می‌شود.

حقایقی در مورد زبان کره‌ای (Korean):

- زبان کره‌ای توسط بیش از 78 میلیون نفر در کره صحبت می‌شود.
- زبان کره‌ای در کشورهای زیادی مانند چین، ژاپن و آمریکا کاربرد دارد.
- در زبان کره‌ای نوع ادای یک کلمه، تعداد زیادی از معانی را مشخص می‌کند.
- بیشترین کلمات تخصصی زبان کره‌ای از زبان چینی گرفته شده است و حدود 10٪ کلمات زبان کره‌ای را در برمی‌گیرد.

 ۵۰۶ صفحه، ۱۶ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-0995442016 

چاپ ۱۳۹۶، قیمت الکترونیکی: ۲۰۰۰۰ ت - 6.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب My Korean 2 (آموزش زبان کره‌ای 2)

برای دانلود کتاب My Korean 2 (آموزش زبان کره‌ای 2) و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  My Korean 2 (آموزش زبان کره‌ای 2)