دانلود کتاب The Old Man and the Sea (پیرمرد و دریا)

  • از: ارنست همینگوی
  • ۶۸ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب The Old Man and the Sea (پیرمرد و دریا) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی کتاب The Old Man and the Sea (پیرمرد و دریا) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب The Old Man and the Sea (پیرمرد و دریا)

پیرمرد و دریا (به انگلیسی: The old man and the sea)‏ نام رمان کوتاهی است از ارنست همینگوی، نویسنده سرشناس آمریکایی. این رمان در سال ۱۹۵۱ در کوبا نوشته شد و در ۱۹۵۲ به چاپ رسید. «پیرمرد و دریا» واپسین اثر مهم داستانی همینگوی بود که در دوره زندگی‌اش به چاپ رسید. این داستان، که یکی از مشهورترین آثار اوست، شرح تلاش‌های یک ماهیگیر پیر کوبایی است که در دل دریاهای دور برای بدام انداختن یک نیزه‌ماهی بسیار بزرگ با آن وارد مبارزهٔ مرگ و زندگی می‌گردد. نوشتن این کتاب یکی از دلایل عمده اهدای جایزه ادبی نوبل سال ۱۹۵۴ به ارنست همینگوی بوده‌است.
درونمایه داستان «پیرمرد و دریا» را می‌توان به روش‌های گوناگون تعبیر و تفسیر نمود. خود همینگوی در این مورد گفته‌است:
شما هیچ کتاب خوبی را پیدا نمی‌کنید که نویسندهٔ آن از پیش و با تصمیم قبلی نماد و یا نمادهایی در آن وارد نموده باشد... من کوشش کردم در داستانم یک پیر مرد واقعی، یک پسربچه واقعی، یک دریای واقعی، یک ماهی واقعی و یک کوسه‌ماهی واقعی خلق نمایم. و تمام اینها آنقدر خوب و حقیقی از کار در آمدند که حالا هریک می‌توانند به معنی چیزهای مختلفی باشند.

Description

Set in the Gulf Stream off the coast of Havana, Hemingway’s magnificent fable is the story of an old man, a young boy and a giant fish. In a perfectly crafted story, which won for Hemingway the Nobel Prize for Literature, is a unique and timeless vision of the beauty and grief of man’s challenge to the elements in which he lives

دسته story books،
 ۱۰۶ صفحه، ۱۰۲ کیلوبایت، زبان انگلیسی، EPUB، 
چاپ ۱۳۹۳، قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

راهنمای دانلود کتاب The Old Man and the Sea (پیرمرد و دریا)

برای دانلود کتاب The Old Man and the Sea (پیرمرد و دریا) و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  The Old Man and the Sea (پیرمرد و دریا)
Javad Lari
۱۳۹۶/۱۰/۱۰
عالی با مفاهیم بسیار عمیق که اگه با فکر خونده بشه میتونه بسیار آموزنده باشه
رضا محجوبی
۱۳۹۵/۱/۲۷
ارنست واقعا اسطوره بود تو تمام آثارش انقدر احساش واقعی هست که خواننده رو غرق نوشته هاش میکنه من که واقعا از خوندن کتابهاش لذت میبرم.روحت شاد ارنست همینگوی
راضیه ن
۱۳۹۵/۳/۳۰
سلام. واقعا چرا قشنگترین کتابهاتون رو به زبان انگلیسی میگذارید؟ واقعا حیف نیست که خیلیا نتونند بخونند؟؟
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۳۸)