دانلود کتاب around the world in 80 days (رمان دور دنیا در 80 روز)

  • از: ژول ورن
  • ۶۷ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب around the world in 80 days (رمان دور دنیا در 80 روز) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی کتاب around the world in 80 days (رمان دور دنیا در 80 روز) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب around the world in 80 days (رمان دور دنیا در 80 روز)

در سال ۱۸۷۲ در شهر لندن آقای فیلیس فاگ یکی از اعضای (کلوپ ریفورم) در خیابان (ساویل رو)، زندگی می کرد. کسی به درستی او را نمی شناخت، چرا که او هرگز در مورد خویش چیزی نمی گفت. ولی قدر مسلم او یک انگلیسی بود، یک انگلیسی اصیل و خوش سیما. او هرگز در بانک و فروشگاه های شهر دیده نشده بود. در دنیای دریانوردان و ملاحان بیگانه بود. تاجر و بازرگان نبود. کشاورز نبود. دانشمند نبود. نویسنده نبود، و گویا شغل و پیشه ای نداشت. تنها چیزی که مردم شهر از او می دانستند این بود که او یکی از اعضای کلوپ ریفرورم است.
آیا فیلیس فاگ ثروتمند بود ؟ بله، مسلما”. اما کسی نمی دانست که او این ثروت را از کجا به دست آورده است و او هم آدمی نبود که دراین باره حرفی بزند، آقای فاگ مقتصد و صرفه جور بود، ولی به نظر نمی آمد که خسیس و پول پرست باشد او خیلی کم حرف می زد و از آنجا که دقیق و مقرراتی بود و هر روز دقیقا هرکاری را به وقت خود انجام می داد، کنجکاوی مردم نسبت به شناخت او و گذشته او بیشتر و بیشتر می شد.
آیا او جهان دیده بود؟ احتمالا”، زیرا هیچکس بهتر از او از نقشه جهان آگاهی نداشت.

Around the World in Eighty Days (French: Le tour du monde en quatre-vingts jours) is a classic adventure novel by the French writer Jules Verne, published in 1873. In the story, Phileas Fogg of London and his newly employed French valet Passepartout attempt to circumnavigate the world in 80 days on a £20,000 wager (equal to about £2 million in 2016) set by his friends at the Reform Club. It is one of Verne's most acclaimed works. …

دسته story books،
 ۲۶۲ صفحه، ۹۷۳ کیلوبایت، زبان انگلیسی، EPUB، 
چاپ ۱۳۹۵، قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

راهنمای دانلود کتاب around the world in 80 days (رمان دور دنیا در 80 روز)

برای دانلود کتاب around the world in 80 days (رمان دور دنیا در 80 روز) و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  around the world in 80 days (رمان دور دنیا در 80 روز)
parisa azizi
۱۳۹۶/۵/۹
ترجمشو بذارین لطفا
محسن قیومیان
۱۳۹۷/۲/۳۰
کتاب خیلی خوبی هستش. اما متاسفانه اسم مترجم انگلیسی کتاب معلوم نیست. چون این کتاب چندین ترجمه انگلیسی مختلف داره.
ایمان قزلباشان
۱۳۹۶/۷/۱۷
the adventure story i love it so much i have read it abut 15 times
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۳۲)