دانلود کتاب گوهر وجود (ویژه دختران در سن بلوغ)

  • از: آرزو بهرامی
  • ناشر: انتشارات سیادت
  • ۲ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب گوهر وجود (ویژه دختران در سن بلوغ) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب گوهر وجود (ویژه دختران در سن بلوغ) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب گوهر وجود (ویژه دختران در سن بلوغ)

کتاب گوهر وجود (ویژه دختران در سن بلوغ)، اهمیت جایگاه دختران و زنان در جامعه را بیان می کند. آرزو بهرامی در این کتاب به نکاتی اشاره می‌کند، که بهتر است دختران، قبل از ورود به دنیای بزرگسالی بدانند.

کتاب گوهر وجود شامل سه داستان با مضامین مختلف درتصدیق همین موضوع است. با این هدف که به خواننده بگوید: گوهر وجود حقیقت دارد و در فنا، هست خواهد شد.( برای این که بدانیم همواره، زمانی که همه چیز خود را از دست دادیم و به هیچ رسیدیم نیز راهی به سوی نور و تعالی و شروع دوباره هست). درداستان رنگین کمان، بی رنگی به وجود آورنده‌ی تمام زیبایی‌های رنگ‌هاست (لازم است در سن بلوغ این را بدانیم که باید اعتماد به نفس داشته باشیم و به دنبال زرق و برق های کاذب کشیده نشویم). در این کتاب نکات تربیتی مهمی که والدین محترم بهتر است در نحوه‌ی برخورد با دخترانشان بدانند، مطرح شده است.

فنا و نابودی، اسقاط اضافات است. اضافات هر چیزی را شامل می‌شود که غیر از گوهر جان باشد. تمام پوسته ها و ظواهر، حجاب هایی هستند که ما را از خود حقیقی پنهان می کنند. از دیدگاه «اکهارت»

امروز در بحث تجربه دینی، این نوع ادراک را آگاهی یا شناخت فطرت می نامند. این علمی است که هیچ متعلقی ندارد و به یک معنا جهل است. جهلی است که باید آن را آموخت. ندانستنی است که عین دانستن است. «اکهارت» آن را چنین تصویر می کند: «هر چه بیشتر بتوانی قوای خود را به یک نوع وحدت ببری و همه امور و صور آنها را که کسب کرده‌ای فراموش کنی و هر چه بیشتر بتوانی از مخلوقات و صورت آنها رهایی یابی به این امر نزدیکتر شده، آمادگی بیشتری برای دریافت آن پیدا کرده ای». برخی گوهر وجود را نقطه تلاقی استعداد ذاتی و علاقه فردی می دانند.

آرزو بهرامی بر این باوراست که وقتی افراد با گوهر وجود خود زندگی می کنند، با اساسی ترین احساس هویت، هدفمندی و سعادت ارتباط برقرار می ‌نمایند و  نوعی احساس الهام نسبت به خود حقیقی شان پیدا می‌کنند. به همین دلیل است که بسیاری از آنان کشف گوهر وجود خود را کشف مقدس می نامند. اگر با دقت بیشتری به این آیات در سوره مبارکه کوثر بنگریم، جایی که می‌فرماید:  «إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَانْحَرْ إِنَّ شَانِئَکَ هُوَ الْأَبْتَرُ »، در می‌یابیم که این آیات می‌تواند مصداقی ازحقیقت گوهر وجود حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها باشد.

فهرست مطالب

مقدمه
داستان یک صدف
داستان یک پروانه
آموزش تغییرات جنسی دوران بلوغ
تغییرات فیزیکی ناشی از بلوغ
مراحل بلوغ در دختران 
تغییر فعالیتها و میل جنسی در دختران
آموزش مسائل جنسی به کودکان و نوجوانان
آموزش غیرمستقیم
باور های نادرست دربارهی بلوغ دختران و پسران
آیا بایدگوهر درون وجودم را حفظ کنم؟
مناطق حساس اندامم کجاها هستند؟
چگونه انسانیت درونم را پرورش دهم؟
داستان نور سفید
منابع و مآخذ

 ۵۲ صفحه، ۲ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-7333-70-9 

چاپ ۱۳۹۶: ۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۲۵۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب گوهر وجود (ویژه دختران در سن بلوغ)

برای دانلود کتاب گوهر وجود (ویژه دختران در سن بلوغ) و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  گوهر وجود (ویژه دختران در سن بلوغ)
حسین رجبی
۱۳۹۷/۲/۲۴
برنامه جالبیه فقط لیست کتابهای پولی زیاد است لطفا جهت فرهنگ سازی مطالعه کمی از انها را رایگان کنید تا همه رغبت کنند استفاده نمایند من قبلا این برنامه را تو گوشیم داشتم وخیلی از کتابها را دانلود کرده واستفاده می نمودم .در هر حال دستتون درد نکنه بابت ساخت این نرم افزار جالب وکتابخانه سیار .
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱)