معرفی و دانلود خلاصه کتاب صوتی دگرگونی زندگی با جادوی نظم

عکس جلد خلاصه کتاب صوتی دگرگونی زندگی با جادوی نظم
قیمت:
۴۸۰۰ تومان - 0.99€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی خلاصه کتاب صوتی دگرگونی زندگی با جادوی نظم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی خلاصه کتاب صوتی دگرگونی زندگی با جادوی نظم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی خلاصه کتاب صوتی دگرگونی زندگی با جادوی نظم

کتاب صوتی دگرگونی زندگی با جادوی نظم (میکروکتاب)، به قلم ماری کندو، یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌های سایت آمازون است که به معرفی روش کُون‌ماری می‌پردازد و ویژگی‌های آن را بررسی می‌کند. این راهکار به شما نشان می‌دهد که مرتب‌سازی هرچند به معنای تمیز کردن خانه است، اما در حقیقت، راهی برای تصمیم‌گیری درست، زندگی مملو از آرامش و دستیابی به آرزوهاست.

از میکروکتاب صوتی دگرگونی زندگی با جادوی نظم (The Life-Changing Magic of Tidying Up) بیش از 60 میلیون نسخه در سراسر جهان فروخته شده و خلاصه‌ای از با ارزش‌ترین و مهم‌ترین مطالبی را دربرمی‌گیرد که فراتر از راهکارهای تمیزکاریِ معمول است. ماری کندو (Marie Kondo) متخصص ساماندهی ژاپنی و بنیان‌گذار استراتژی کُون‌ماری (KonMari) است. براساس راهکار کُون‌ماری، شما کلیه لوازم خود را جمع‌آوری کرده و تنها لوازمی را نگه می‌دارید که از وجودشان خوشحال می‌شوید.

این میکروکتاب صوتی راهکاری به شما معرفی می‌کند که در آن، برخلاف زندگی‌های امروزی که افراد خرید بسیاری می‌کنند، فرد باید تنها برای اشیاء و وسایل نیروبخش و حاوی خوشی حقیقی ارزش قائل شود و برایش هزینه پرداخت کند.

این کتاب صوتی مثال‌های ساده‌ و کاربردی را در اختیار شما قرار می‌دهد که نشان دهنده‌ی روش کُون‌ماری است و نوع نگرش شما را نسبت به وسایل دگرگون می‌کند. برای نمونه زمانی که لباس‌های جدید خریداری می‌کنید، سریعاً بسته‌بندی و برچسب‌های آن را دور بریزد و به آن‌ها خوش‌آمد بگویید. آن‌ها را قسمتی از زندگی‌تان به شمار بیاورید، نه صرفا یک کالا.

میکروکتاب چیست؟ چرا میکروکتاب‌ها مفید هستند؟

این کتاب صوتی در قالب میکروکتاب به شما عرضه شده تا با صرف هزینه و زمان کمتر از تمام بخش‌های اصلی و مهم، به دور از حاشیه و اضافه‌گویی کتاب اصلی از محتوای آن بهره‌مند شوید. میکروکتاب‌ها تحت قواعد و استانداردهای خلاصه‌نویسی برای شما چکیده شده‌اند. شما با شنیدن آن‌ها‌‌‌ همان اطلاعات مفیدی را دریافت می‌کنید که کتاب اصلی در اختیارتان می‌گذارد.

در بخشی از میکروکتاب صوتی دگرگونی زندگی با جادوی نظم می‌شنویم:

جعبه لوازم الکترونیک: جعبه وسایل الکترونیک جای بسیار زیادی در منزل می‌گیرد. مثل جعبه موبایل. اگر آن را نگه داشتید تا روزی موبایل خود را با قیمت خوبی بفروشید، در اشتباه هستید. سریع جعبه را نابود کنید.

لوازم برقی شکسته: در بیشتر خانه‌ها وسایل برقی شکسته مثل تلویزیون یا یخچال وجود دارد. این وسایل فقط جای انباری‌تان را تنگ کرده است و مطمئن باشید کسی این وسایل را از شما نمی‌خرد. پس سریع آن‌ها را دور بریزید.

تکمه‌های اضافی: تکمه‌های اضافی را نگه ندارید. هر گاه به آن‌ نیازی داشته باشید به راحتی می‌توانید تکمه‌های خود را از فروشگاه‌های بزرگ تهیه کنید.

وسایل رایگان: گاهی اوقات با خرید چیزی، یک وسیله رایگان هم به شما تعلق می‌گیرد. اگر هنوز آن را نگه داشتید و استفاده نکردید، مطمئن باشید به دردتان نمی‌خورد. پس خیلی سریع از شر آن خلاص شوید.

پول خرد: وقتی به منزل مراجعانم می‌روم پول‌ خردهای زیادی می‌بینم. آن‌ها را دور نریزید. سعی کنید همه را در کیف پول بیندازید. بعد از مدتی آنقدر زیاد می‌شود که می‌توانید آنها را به بانک برده و به حسابتان واریز کنید.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۳ دقیقه
میکروکتاب چیست
۱ دقیقه
درباره کتاب
۱ دقیقه
درباره نویسنده
۳ دقیقه
مقدمه
۱۱ دقیقه
فصل اول: چرا نمی‌توانم خانه‌ام را مرتب کنم؟
۱۲ دقیقه
فصل دوم: اول دور بیندازید
۱۹ دقیقه
فصل سوم: پاکسازی با رعایت گروه و کارآیی وسیله، معجزه می‌کند
۸ دقیقه
فصل چهارم: وسایلتان را انبار کنید تا به زندگی خود درخششی بدهید
۱۲ دقیقه
فصل پنجم: جادوی پاکسازی و نظم بخشیدن به خانه، زندگی شما را دگرگون می‌کند
۱ دقیقه
پیشنهاد میکروکتاب بعدی

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابخلاصه کتاب صوتی دگرگونی زندگی با جادوی نظم
نویسنده
مترجمفاطمه فراهانی
گویندهدادبه دادمهر
ناشر صوتی سبکتو
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابMP3
مدت۱ ساعت و ۱۱ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابخلاصه کتاب صوتی روانشناسی و موفقیت
قیمت نسخه صوتی
۴۸۰۰ ت - 0.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات خلاصه کتاب صوتی دگرگونی زندگی با جادوی نظم

شهرزاد منصوری
۱۴۰۱/۳/۱۱
کتابی که هر بانویی باید بخونه. ما در دنیای امروزی اکثرا در آپارتمانهای کوچک تا متوسط زندگی می‌کنیم ولی همچنان به شیوه‌ی مادربزرگها عادت داریم از روش انبار کردن هر چیزی و نگهداری وسائلی که شاید سالها سراغشون نمیریم و با اعتقاد به اینکه: هر چیز که خار آید یک روز به کار آید
زندگی کنیم. این روش خانه و
داری باعث میشه خانه‌های ما همیشه با معضل ریخت پاش رو به رو باشه. ازین طرف تمیز می‌کنیم و ازون طرف دوباره به هم ریخته و بی سامانه.
برای حل همیشگی این مشکل، کتاب خانم کندو، واقعا جادو میکنه.
مینا برمکی
۱۳۹۹/۹/۱۴
خوب بود ولی خوب همه چیزم نمیشه ریخت دور چون اولا الان گرونی ایه و چقدر قیمت هر چیزی رفته بالا و دوم به خیلی از وسیله‌ها دیر یا زود احتیاج پیدا می‌کنیم. به نظر من تا جای ممکن و اگر مطمان هستید چیزی رو 100%لازم و احتیاج ندارید، مثل لباس‌های کهنه و فرسوده، دور بریزید. حرفش قشنگه: قانون بالن: هرچه سبک بال تر، پرواز و اوج گیری راحت تر. سبک بال که باشی، خیلی سریع اووج میگیری.
منصوره خانلری
۱۴۰۰/۶/۳
هرکس یک نوع شخصیت داره، من یکی رو میشناسم ک همه جای خونش انباری وسایل کهنه ست ‌.... برای اون جور افراد خیلی خوبه... برای منم خوب بود... واقعا وقتی اطرافتون مرتب و خلوت باشه آرامش میگیرید.... نمیشه گفت بدیهیات بود.. چون ما ایرانی‌ها خیلی وسایلمون رو نگه میداریم.... در ضمن یادآوری و تکرار باعث میشه اون مسئله ملکه ذهنت بشه...
Amir Javid
۱۴۰۰/۷/۱
جالب بود، اتاقم خیلی بهم ریخته بود و همین رو زندگیم هم تاثیر گذاشته بود، من اینو قبل از این که بخابم گوش دادم کامل،
صبح که پاشدم خیلی سریع میدونستم باید چیکار کنم، چیزای اضافی رو حذف کردم
البته بیشتر چیزایی که نیاز نداشتم رو خیلی خوب بسته بندی کردم و داخل انباری گذاشتم
و الان حس بهتری دارم
سارا عرفانی
۱۴۰۰/۵/۲۳
این کتاب رو یکی از دوستانم که ارشد روانشناسی هستند بمن پیشنهاد دادن و گفتند که بسیار کتاب تاثیر گذاری بوده.
امیدوارم برایم مفید باشه. صدای نمونه را هم گوش کردم بسیار عالی بود.
بهار مسعودی
۱۴۰۱/۱/۱۲
کتاب خوبی هست بخصوص برای کسانی که مشکل احتکار کردن دارن ولی به نظرم بهتره نسخه کاملش رو بخونید متاسفانه نمونه نسخه کامل صوتیش رو که گوش کردم جالب نبود
ریحانه غلامی
۱۴۰۱/۴/۳۱
من کتاب کامل رو هم خوندم و این میکروکتاب رو هم گوش دادم. به نظم حق مطلب با همین میکرو کتاب هم تا حدودی ادا شد و قیمتش هم خیلی مناسب بود.
abbas masjedian
۱۴۰۰/۱۲/۱۳
کتابی بسیار بسیار عالیه.... فکر کنم کمتر کسی از زوایایی که تو این کتاب عنوان شده به نظم در زندگی نگاه کرده باشه.. واقعا عالیه
شکوفه ملکی
۱۴۰۰/۸/۵
کتاب خوبی هستش و میشه راهکارای ارائه شده در کتاب رو با امکانات و ساختارهای منازل در کشور خودمون تعمیم بدیم و الهام بگیریم
محمد امین چنانی
۱۴۰۰/۵/۱۲
درباره مرتب کردن ساده اتاقه واسه من خیلی مفید نبود ولی بعد خواندنش اتاقمو مرتب کردم چون دوست نداشتم وقتی که براش گذاشتم هدر بره
محمدرضا فتحی
۱۳۹۹/۱۲/۱۷
سلام خیلی بیخود و بدهیات رو میگفت کتاب خود؛ کتاب اثر مرکب دارن هاردی است و کتب آقای برایان تریسی فوق العاده است
فاطمه حبیبی زاده
۱۴۰۱/۵/۷
بنظرم باعث دسته بندی ذهن میشه، من وقتی کتاب رو تمام کردم رفتم و اتاقمو پاکسازی کردم، کاربردی بود
عاطفه پارسا
۱۴۰۰/۱۰/۲۰
خیلی خوبه نشون میده حتی کارای پیش پا افتاده هم چقدر در پیشرفت در کارهامون تاثیر داره
من مندارم
۱۴۰۰/۸/۳۰
برای چیدمان و نظم دهی خوب بود ولی به جای واژه دور بریزید بهتر بود مینوشت اهدا کنبد
حسین محسنزاده
۱۳۹۹/۸/۱۶
بنظرم عالی بود وهمه باید این اصول را بکارببرند چه در محل کار وچه درمحل زندگی
مشاهده همه نظرات ۳۹

راهنمای مطالعه خلاصه کتاب صوتی دگرگونی زندگی با جادوی نظم

برای دریافت خلاصه کتاب صوتی دگرگونی زندگی با جادوی نظم و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.