معرفی و دانلود خلاصه کتاب صوتی کارمند ثروتمند: رازهای یک دقیقه‌ای برای ثروتمند شدن

عکس جلد خلاصه کتاب صوتی کارمند ثروتمند: رازهای یک دقیقه‌ای برای ثروتمند شدن
قیمت:
۴۷۰۰۰ تومان - 8.99€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی خلاصه کتاب صوتی کارمند ثروتمند و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی خلاصه کتاب صوتی کارمند ثروتمند و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی خلاصه کتاب صوتی کارمند ثروتمند: رازهای یک دقیقه‌ای برای ثروتمند شدن

مسعود جوادی در خلاصه کتاب صوتی کارمند ثروتمند که عنوان فرعی‌اش رازهای یک دقیقه‌ای برای ثروتمند شدن است، به شما می‌آموزد که چگونه درآمد خود را در جهت افزایش سرمایه‌تان مدیریت کنید. گوش سپردن به این اثر خصوصاً برای اقشار متعلق به طبقه‌ی متوسط اقتصادی، بسیار راهگشا و مفید خواهد بود.

درباره خلاصه کتاب صوتی کارمند ثروتمند:

مسئله‌ی اقتصاد، امروز بزرگ‌ترین دغدغه‌ی خاطر اکثریت مردم در جامعه‌ی ایران است. نوسانات قیمت، تورم بی‌مهار و عدم امنیت شغلی، از جمله مسائلی‌اند که افراد را به اشکال گوناگون تحت فشار می‌گذارند. در چنین شرایطی لزوم مبادرت به اقداماتی فوری در جهت حفظ و یا در صورت امکان ارتقای ثروت، به اولویت کثیری از شهروندان بدل شده است. در این مسیر اما مسائل فراوانی وجود دارد که باید فکری به حالشان کرد؛ از جمله ناآشنایی عموم مردم با قواعد حاکم برای دنیای اقتصاد و کسب و کار.

مسعود جوادی یکی از اعضای هیأت‌مدیره‌ی انجمن ملی حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان است. او در کتاب صوتی کارمند ثروتمند تلاش کرده تا اصولی را به مخاطبینش بیاموزد که یاری‌رسان ایشان در جهت افزایش سرمایه و نیل به موفقیت‌های شغلی باشد.

خود او هدفش از نگارش کتاب کارمند ثروتمند را اینگونه بیان کرده است: «این کتاب پاسخ مناسبی است به همه کسانی که در گرداب مشکلات مالی دست و پا می‌زنند، در حالی که همواره با سخت‌کوشی سعی در افزایش درآمدهایشان داشته و با صرفه‌جویی تلاش کرده‌اند کم‌ترین هزینه را داشته باشند.»

خلاصه کتاب صوتی کارمند ثروتمند مناسب چه کسانی است؟

همانطور که در سطور پیش ذکر شد، کتاب حاضر بیش از همه مناسب افرادی است که به دنبال بهبود شرایط اقتصادی خود هستند.

در بخشی از خلاصه کتاب صوتی کارمند ثروتمند می‌شنویم:

حتماً به خاطر دارید که گفتیم پس‌انداز یکی از چهار چرخ اتوبوس اقتصاد خانواده است و چرخ زندگی بدون آن نمی‌چرخد. و وعده دادیم که درباره‌ی آن بیشتر حرف می‌زنیم. گفتیم که بدون پس‌انداز هرگز به جایی نمی‌رسیم. و هر کسی با هر منبع درآمدی، باید حداقل ده درصد درآمدش را پس‌انداز کند.

تنسی ویلیامز می‌گوید: «می‌توانید جوان و بی‌پول باشید، ولی نمی‌توانید بدون پول پا به سن بگذارید. متأسفانه بیشتر مردم دنیا، چه در کشورهای غنی و چه در ممالک فقیر، نسبت به این مهم بی‌توجه‌اند. هر ماه درصدی از درآمدتان را پس‌انداز کنید. این میزان به طور نرمال ده تا بیست درصد است. برخی افراد تا پنجاه درصد درآمد ماهیانه‌ی خود را هم پس‌انداز می‌کنند. ولی حتی اگر ده درصد هم در شروع برای شما دشوار است، پنج، سه و یا حتی دو درصد را پس‌انداز کنید.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۲ دقیقه
مقدمه
۱۵ دقیقه
فصل اول: دانش استقلال مالی
۳۲ دقیقه
فصل دوم: طراحی راهبردی ذهن (بخش اول)
۲۷ دقیقه
فصل دوم: طراحی راهبردی ذهن (بخش دوم)
۲۲ دقیقه
فصل سوم: شگردهای نیل به استقلال مالی (بخش یک)
۲۴ دقیقه
فصل سوم: شگردهای نیل به استقلال مالی (بخش دو)
۲۸ دقیقه
فصل چهارم: بالاترین سطوح (بخش اول)
۱۷ دقیقه
فصل چهارم: بالاترین سطوح (بخش دوم)

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابخلاصه کتاب صوتی کارمند ثروتمند: رازهای یک دقیقه‌ای برای ثروتمند شدن
نویسنده
گویندهمینا علیپوری
ناشر صوتیانتشارات شرکت چاپ و نشر بازرگانی
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۲ ساعت و ۴۷ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابخلاصه کتاب صوتی اقتصاد و مدیریت
قیمت نسخه صوتی
۴۷۰۰۰ ت - 8.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات خلاصه کتاب صوتی کارمند ثروتمند

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه خلاصه کتاب صوتی کارمند ثروتمند

برای دریافت خلاصه کتاب صوتی کارمند ثروتمند و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.